Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 mai 2021 și 20 mai 2021.
Demolare Scoala Filioara, Comuna Agapia
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18505162
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: faliment
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
937.558 RON
Profit net
241.649 RON
Capitaluri proprii
400 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 1.346.418 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 353.296 RON | 432.982 RON | 496.763 RON | 780.407 RON | 466.880 RON | 567.009 RON | 1.005.317 RON | 1.223.364 RON | 1.279.713 RON | 995.394 RON | 1.095.830 RON | 1.296.275 RON | 937.558 RON |
| Profit net | 28.947 RON | 4.552 RON | 8.880 RON | 22.673 RON | 11.149 RON | 29.468 RON | 62.177 RON | 3.142 RON | 8.147 RON | 11.634 RON | 101.196 RON | 40.517 RON | 241.649 RON |
| Total active | 41.507 RON | 87.259 RON | 79.520 RON | 128.135 RON | 109.738 RON |
Comparație cu 146 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 02), pentru anul 2021.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 140.269 RON |
| 318.690 RON |
| 512.595 RON |
| 344.591 RON |
| 612.936 RON |
| 622.950 RON |
| 737.971 RON |
| 421.416 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 104.192 RON | 92.650 RON | 78.054 RON | 63.457 RON | — | — | 276.846 RON |
|---|
| Active circulante | 41.507 RON | 87.259 RON | 79.520 RON | 128.135 RON | 109.738 RON | 140.269 RON | 214.498 RON | 419.945 RON | 266.537 RON | 549.479 RON | 622.950 RON | 737.971 RON | 144.570 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 37.625 RON | 56.574 RON | 65.454 RON | 88.127 RON | 99.276 RON | 128.744 RON | 191.121 RON | 194.263 RON | 202.410 RON | 214.044 RON | 315.240 RON | 305.758 RON | 400 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.882 RON | 30.685 RON | 14.066 RON | 40.008 RON | 10.462 RON | 11.525 RON | 127.569 RON | 318.332 RON | 142.181 RON | 398.892 RON | 307.710 RON | 432.213 RON | 421.016 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 4 | 3 |
|---|