Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18567610
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
187.700 RON
Profit net
11.553 RON
Capitaluri proprii
7.998 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 74.468 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.800 RON | 14.398 RON | 8.200 RON | 7.600 RON | 20.500 RON | 3.300 RON | 15.842 RON | 16.800 RON | 20.600 RON | — | 33.400 RON | 36.401 RON | 1.000 RON | 0 RON | 68.400 RON | 43.690 RON | 187.700 RON |
| Profit net | 4.381 RON | -431 RON | -1.234 RON | -1.558 RON | 4.539 RON | -1.918 RON | 9.922 RON | 10.687 RON | 14.227 RON | -900 RON | 25.289 RON | 11.627 RON |
Comparație cu 294 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.909 RON |
| -1.948 RON |
| 24.209 RON |
| -33.201 RON |
| 11.553 RON |
| Total active | 14.125 RON | 13.144 RON | 11.910 RON | 10.352 RON | 8.008 RON | 5.973 RON | 16.058 RON | 19.982 RON | 34.299 RON | 19.793 RON | 45.100 RON | 22.676 RON | 15.299 RON | 13.321 RON | 32.493 RON | 25.474 RON | 52.068 RON |
|---|
| Active circulante | 14.125 RON | 13.144 RON | 11.910 RON | 10.352 RON | 8.008 RON | 5.973 RON | 16.058 RON | 19.982 RON | 34.299 RON | 19.793 RON | 45.100 RON | 22.676 RON | 15.299 RON | 13.321 RON | 32.493 RON | 25.474 RON | 52.068 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -25 RON | -456 RON | -1.690 RON | -3.248 RON | 1.291 RON | -627 RON | 9.295 RON | 19.982 RON | 34.209 RON | 19.082 RON | 44.371 RON | 20.922 RON | 7.386 RON | 5.438 RON | 29.647 RON | -3.555 RON | 7.998 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.150 RON | 13.600 RON | 13.600 RON | 13.600 RON | 6.717 RON | 6.600 RON | 6.763 RON | 0 RON | 90 RON | 711 RON | 729 RON | 1.754 RON | 7.913 RON | 7.883 RON | 2.846 RON | 29.029 RON | 44.070 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
|---|