Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18604522
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SANDU LUMINIŢA
Prin: SANDU LUMINIŢA
Prin: SANDU LUMINIŢA
Prin: SANDU LUMINIŢA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
44.153 RON
Profit net
4.827 RON
Capitaluri proprii
58.496 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 58.665 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 99.038 RON | 26.981 RON | 27.200 RON | 85.325 RON | 52.199 RON | 40.269 RON | 47.124 RON | 39.074 RON | 32.057 RON | 32.325 RON | 157.261 RON | 108.960 RON | 43.599 RON | 46.053 RON | 59.560 RON | 40.825 RON | 44.153 RON |
| Profit net | -8.189 RON | -18.874 RON | -2.691 RON | 30.421 RON | 3.345 RON | 396 RON | 2.124 RON | 4.628 RON | 1.676 RON | 2.679 RON | 113.865 RON | 77.059 RON |
Comparație cu 142 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 78), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.109 RON |
| 6.837 RON |
| 4.909 RON |
| 2.481 RON |
| 4.827 RON |
| Total active | 18.643 RON | 5.240 RON | 412 RON | 37.059 RON | 9.759 RON | 8.921 RON | 11.083 RON | 15.678 RON | 17.350 RON | 20.102 RON | 119.569 RON | 81.557 RON | 90.738 RON | 96.531 RON | 101.084 RON | 103.414 RON | 59.200 RON |
|---|
| Active imobilizate | 14.634 RON | 3.669 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 4.009 RON | 1.571 RON | 412 RON | 37.059 RON | 9.759 RON | 8.921 RON | 11.083 RON | 15.678 RON | 17.350 RON | 20.102 RON | 119.569 RON | 81.557 RON | 90.738 RON | 96.531 RON | 101.084 RON | 103.414 RON | 59.200 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.915 RON | -22.789 RON | -25.480 RON | 4.942 RON | 8.287 RON | 8.683 RON | 10.807 RON | 15.435 RON | 17.111 RON | 19.789 RON | 118.139 RON | 81.333 RON | 89.442 RON | 96.279 RON | 101.188 RON | 103.669 RON | 58.496 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.429 RON | 28.029 RON | 25.892 RON | 32.117 RON | 1.472 RON | 238 RON | 276 RON | 243 RON | 239 RON | 313 RON | 1.430 RON | 224 RON | 1.296 RON | 252 RON | 212 RON | 86 RON | 1.172 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|