Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 sept. 2017 și 13 oct. 2025.
Servicii informationale pentru audit intern
Servicii informationale pentru realizarea audit intern
Servicii informationale completarea listelor ANMCS
Monitorizare, verificare,realizare documentatie acreditare conform standardelor de calitate in spita
monitorizare, verificare,realizare documentatie acreditare conform standardelor de calitate in spita
Consultanta in implementarea standardelor ISO 9001:2015
Consultanta in implementarea standardelor si criteriilor ANMCS
Serv privind responsabil cu supravegherea si verificarea tehnica a instalatiilor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18765782
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MELNIC LUCIA VIOLETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
483.221 RON
Profit net
304.807 RON
Capitaluri proprii
305.047 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 261.921 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 83.945 RON | 42.883 RON | 23.720 RON | 42.759 RON | 8.443 RON | 5.300 RON | — | 20.720 RON | 45.975 RON | 86.688 RON | 162.066 RON | 154.875 RON | 112.875 RON | 193.080 RON | 196.024 RON | 150.250 RON | 483.221 RON |
| Profit net | 28.794 RON | 2.363 RON | -819 RON | -128 RON | -10.778 RON | -2.045 RON | 0 RON | 1.751 RON | 15.755 RON | 61.878 RON | 119.669 RON | 134.420 RON |
Comparație cu 131 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 79.878 RON |
| 144.024 RON |
| 62.627 RON |
| 46.245 RON |
| 304.807 RON |
| Total active | 65.338 RON | 27.853 RON | 23.780 RON | 23.571 RON | 12.793 RON | 10.748 RON | — | 12.741 RON | 29.724 RON | 90.565 RON | 158.578 RON | 266.723 RON | 290.165 RON | 145.635 RON | 74.032 RON | 95.527 RON | 455.676 RON |
|---|
| Active imobilizate | 16.045 RON | 3.426 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 41.946 RON | 54.267 RON | 209.705 RON |
|---|
| Active circulante | 49.293 RON | 24.427 RON | 23.780 RON | 23.571 RON | 12.793 RON | 10.748 RON | — | 12.741 RON | 29.724 RON | 90.565 RON | 158.578 RON | 266.723 RON | 290.165 RON | 145.635 RON | 32.086 RON | 41.260 RON | 245.971 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 49.976 RON | 27.853 RON | 23.780 RON | 23.571 RON | 12.793 RON | 10.748 RON | — | 12.099 RON | 27.854 RON | 89.733 RON | 156.827 RON | 264.548 RON | 289.426 RON | 144.264 RON | 62.867 RON | 87.485 RON | 305.047 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.317 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 642 RON | 1.870 RON | 832 RON | 1.751 RON | 2.175 RON | 739 RON | 1.371 RON | 11.165 RON | 8.053 RON | 156.964 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|