Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18770290
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.081.801 RON
Profit net
150.572 RON
Capitaluri proprii
1.327.158 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 466.804 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 186.042 RON | 33.271 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 790.307 RON | 10.710 RON | 43.759 RON | 183.749 RON | 1.081.801 RON |
| Profit net | 326.063 RON | 55.452 RON | 289.955 RON | 230.185 RON | 188.492 RON | 147.738 RON | 140.560 RON | 245.969 RON | 100.106 RON | 73.533 RON | 84.931 RON | 37.013 RON | 455.104 RON | 10.965 RON |
Comparație cu 34 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.432 RON |
| 56.377 RON |
| 150.572 RON |
| Total active | 1.305.173 RON | 1.762.558 RON | 2.096.609 RON | 2.459.031 RON | 2.737.078 RON | 2.919.247 RON | 3.035.158 RON | 3.156.701 RON | 3.145.855 RON | 3.189.866 RON | 3.227.112 RON | 3.257.315 RON | 3.474.674 RON | 3.372.715 RON | 3.335.286 RON | 3.223.346 RON | 2.691.952 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 57.219 RON | 44.266 RON | 31.313 RON | 27.735 RON |
|---|
| Active circulante | 1.305.173 RON | 1.762.558 RON | 2.096.609 RON | 2.459.031 RON | 2.737.078 RON | 2.919.247 RON | 3.035.158 RON | 3.156.701 RON | 3.145.855 RON | 3.189.866 RON | 3.227.112 RON | 3.257.315 RON | 3.474.674 RON | 3.315.496 RON | 3.291.020 RON | 3.192.033 RON | 2.664.217 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 994.757 RON | 1.050.209 RON | 1.339.932 RON | 1.570.117 RON | 1.764.599 RON | 1.912.326 RON | 2.807.259 RON | 2.946.912 RON | 3.047.018 RON | 3.120.551 RON | 3.205.482 RON | 3.092.495 RON | 3.073.913 RON | 2.084.878 RON | 2.105.310 RON | 1.346.476 RON | 1.327.158 RON |
|---|
| Datorii totale | 310.416 RON | 712.349 RON | 756.677 RON | 888.914 RON | 972.479 RON | 1.006.921 RON | 227.899 RON | 209.789 RON | 98.837 RON | 69.315 RON | 21.630 RON | 164.820 RON | 400.761 RON | 1.287.837 RON | 1.229.976 RON | 1.876.870 RON | 1.364.794 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|