Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 apr. 2017 și 23 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 54 atribuiri.
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Alte materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Piese pentru utilaje agricole
MATERIALE DE CONSTRUCTII
Alte materiale de constructii
Materiale de constructii
Alte materiale de constructii
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Alte materiale de constructii
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18796207
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SZABÓ KÁLMÁN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
466.383 RON
Profit net
440 RON
Capitaluri proprii
145.499 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 459.594 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 206.003 RON | 169.244 RON | 182.814 RON | 164.256 RON | 147.922 RON | 153.120 RON | 195.246 RON | 214.013 RON | 228.769 RON | 240.280 RON | 253.608 RON | 361.872 RON | 373.838 RON | 417.243 RON | 412.101 RON | 461.221 RON | 466.383 RON |
| Profit net | 149 RON | -1.963 RON | 3.856 RON | -1.486 RON | -1.650 RON | -8.556 RON | 2.626 RON | 238 RON | -16.545 RON | -4.860 RON | 18.354 RON |
Comparație cu 328 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 38.278 RON |
| 37.261 RON |
| 42.107 RON |
| 24.797 RON |
| 17.356 RON |
| 440 RON |
| Total active | 30.649 RON | 18.999 RON | 26.676 RON | 26.869 RON | 38.639 RON | 45.404 RON | 45.086 RON | 53.582 RON | 65.301 RON | 70.588 RON | 77.102 RON | 92.388 RON | 119.637 RON | 153.967 RON | 169.155 RON | 240.489 RON | 213.975 RON |
|---|
| Active imobilizate | 6.349 RON | 4.108 RON | 1.867 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.325 RON | 32.775 RON |
|---|
| Active circulante | 24.300 RON | 14.891 RON | 24.809 RON | 26.869 RON | 38.639 RON | 45.404 RON | 45.086 RON | 53.582 RON | 65.301 RON | 70.588 RON | 77.102 RON | 92.388 RON | 119.637 RON | 153.967 RON | 169.155 RON | 199.164 RON | 181.200 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.029 RON | 7.066 RON | 10.922 RON | 9.436 RON | 7.785 RON | -771 RON | 8.741 RON | 8.979 RON | -7.566 RON | -12.427 RON | 5.927 RON | 44.205 RON | 81.466 RON | 123.572 RON | 148.370 RON | 165.726 RON | 145.499 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.620 RON | 11.933 RON | 15.754 RON | 17.433 RON | 30.854 RON | 46.175 RON | 36.345 RON | 44.603 RON | 73.284 RON | 83.015 RON | 71.175 RON | 48.183 RON | 38.171 RON | 30.395 RON | 20.785 RON | 74.763 RON | 68.476 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|