Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18861950
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CHENG LI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.114.945 RON
Profit net
155.076 RON
Capitaluri proprii
1.222.154 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.391.498 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 147.542 RON | 84.773 RON | 255.608 RON | 422.489 RON | 457.024 RON | 417.503 RON | 811.730 RON | 642.161 RON | 699.981 RON | 929.878 RON | 768.642 RON | 738.082 RON | 1.369.834 RON | 1.321.532 RON | 1.074.881 RON | 1.209.563 RON | 1.114.945 RON |
| Profit net | 8.167 RON | 1.826 RON | 4.838 RON | -2.269 RON | 4.908 RON | 24.758 RON | 76.791 RON | 111.504 RON | 255.794 RON | 61.183 RON | 94.872 RON | 101.182 RON |
Comparație cu 10562 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 190.617 RON |
| 172.812 RON |
| 71.981 RON |
| 293.411 RON |
| 155.076 RON |
| Total active | 204.617 RON | 208.708 RON | 655.513 RON | 845.728 RON | 1.017.527 RON | 1.178.185 RON | 919.130 RON | 702.233 RON | 1.169.959 RON | 975.245 RON | 1.133.987 RON | 1.022.015 RON | 1.378.720 RON | 1.382.961 RON | 1.666.856 RON | 1.484.513 RON | 1.852.134 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 1.159 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.813 RON | 122.941 RON | 97.059 RON | 71.177 RON |
|---|
| Active circulante | 204.617 RON | 208.708 RON | 655.513 RON | 845.728 RON | 1.016.368 RON | 1.178.185 RON | 919.130 RON | 702.233 RON | 1.169.959 RON | 975.245 RON | 1.133.987 RON | 1.022.015 RON | 1.378.720 RON | 1.381.148 RON | 1.543.915 RON | 1.387.454 RON | 1.780.957 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 202.369 RON | 204.196 RON | 209.033 RON | 206.764 RON | 211.672 RON | 236.430 RON | 313.221 RON | 424.725 RON | 680.519 RON | 741.723 RON | 836.596 RON | 937.778 RON | 1.128.395 RON | 1.301.207 RON | 1.373.668 RON | 1.367.079 RON | 1.222.154 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.248 RON | 4.512 RON | 446.480 RON | 638.964 RON | 805.855 RON | 961.845 RON | 605.909 RON | 295.066 RON | 507.505 RON | 253.096 RON | 297.391 RON | 84.237 RON | 250.325 RON | 81.754 RON | 293.188 RON | 129.493 RON | 629.980 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|