Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18913579
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.162.553 RON
Profit net
85.739 RON
Capitaluri proprii
310.968 RON
Număr mediu salariați
9
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 663.618 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 598.656 RON | 876.950 RON | 559.398 RON | 419.581 RON | 220.968 RON | 203.226 RON | 343.145 RON | 375.000 RON | 257.983 RON | 228.319 RON | 325.042 RON | 343.950 RON | 448.319 RON | 539.047 RON | 695.190 RON | 919.777 RON | 1.162.553 RON |
| Profit net | 33.798 RON | 91.024 RON | 30.861 RON | -957 RON | 4.721 RON | 8.334 RON | 16.242 RON | 13.578 RON | 6.725 RON | 21.439 RON | 21.250 RON | 18.286 RON |
Comparație cu 90 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 28.548 RON |
| 31.925 RON |
| 38.426 RON |
| 65.720 RON |
| 85.739 RON |
| Total active | 193.907 RON | 283.466 RON | 244.469 RON | 202.156 RON | 211.041 RON | 230.260 RON | 267.007 RON | 267.151 RON | 83.783 RON | 98.436 RON | 123.936 RON | 148.256 RON | 199.116 RON | 198.915 RON | 265.958 RON | 334.596 RON | 441.703 RON |
|---|
| Active circulante | 193.907 RON | 283.466 RON | 244.469 RON | 202.156 RON | 211.041 RON | 230.260 RON | 267.007 RON | 267.151 RON | 83.783 RON | 98.436 RON | 123.936 RON | 148.256 RON | 199.116 RON | 198.915 RON | 265.958 RON | 334.596 RON | 441.703 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 52.643 RON | 143.668 RON | 174.529 RON | 173.572 RON | 178.294 RON | 11.107 RON | 24.109 RON | 37.687 RON | 42.639 RON | 64.078 RON | 85.338 RON | 103.624 RON | 90.949 RON | 122.874 RON | 161.300 RON | 227.020 RON | 310.968 RON |
|---|
| Datorii totale | 141.264 RON | 139.798 RON | 69.940 RON | 28.584 RON | 32.747 RON | 219.153 RON | 242.898 RON | 229.464 RON | 41.144 RON | 34.358 RON | 38.598 RON | 44.632 RON | 108.167 RON | 62.870 RON | 85.115 RON | 88.033 RON | 90.987 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 19 | 13 | 13 | 6 | 4 | 5 | 7 | 7 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
|---|