Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 oct. 2016 și 3 apr. 2018.
Inchiriere buldoexcavator pentru diverse lucrari
Servicii de deszapezire
Servicii de deszapezire
Servicii de deszapezire
Servicii de deszapezire
Servicii de deszapezire
Servicii de deszapezire
Servicii de deszapezire
Servicii de deszapezire
Inchiriere buldoexcavator pentru diverse lucrari
INCHIRIERE BULDOEXCAVATOR
PRESTARI SERVICII DE DESZAPEZIRE ORAS TEIUS SI SATE APARTINATOARE
PRESTARI SERVICII DE DESZAPEZIRE ORAS TEIUS SI SATE APARTINATOARE
PRESTARI SERVICII DE DESZAPEZIRE ORAS TEIUS SI SATE APARTINATOARE
PRESTARI SERVICII DE DESZAPEZIRE ORAS TEIUS SI SATE APARTINATOARE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18944460
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GANCEAN BOGDAN CIPRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.000 RON
Profit net
-1.758 RON
Capitaluri proprii
-440.533 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 98.531 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 150.918 RON | 61.195 RON | 75.738 RON | 76.325 RON | 132.102 RON | 69.283 RON | 178.547 RON | 135.361 RON | 156.933 RON | 267.971 RON | 194.600 RON | 52.740 RON | 78.114 RON | 67.255 RON | 3.000 RON | — | — |
| Profit net | -48.455 RON | -25.081 RON | -3.276 RON | -6.576 RON | 41.231 RON | -39.050 RON | -25.047 RON | -2.868 RON | 33.204 RON | 60.980 RON | -54.800 RON |
Comparație cu 636 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2023.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -86.819 RON |
| -121.355 RON |
| -102.169 RON |
| -18.108 RON |
| -3.299 RON |
| -1.758 RON |
| Total active | 29.001 RON | 5.591 RON | 7.877 RON | 22.444 RON | 90.804 RON | 49.771 RON | 30.197 RON | 23.322 RON | 61.452 RON | 101.521 RON | 18.471 RON | 21.372 RON | 145.544 RON | 8.827 RON | 7.532 RON | 5.496 RON | 4.893 RON |
|---|
| Active imobilizate | 4.066 RON | 1.570 RON | — | 10.084 RON | 9.725 RON | — | — | — | — | — | — | — | 135.409 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 24.935 RON | 4.021 RON | 7.877 RON | 12.360 RON | 81.079 RON | 49.771 RON | 30.197 RON | 23.322 RON | 61.452 RON | 101.521 RON | 18.471 RON | 21.372 RON | 10.135 RON | 8.827 RON | 7.532 RON | 5.496 RON | 4.893 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -93.553 RON | -118.634 RON | -121.909 RON | -128.485 RON | -87.255 RON | -126.305 RON | -151.352 RON | -154.220 RON | -118.148 RON | -57.168 RON | -111.968 RON | -198.786 RON | -320.141 RON | -422.311 RON | -440.419 RON | -438.774 RON | -440.533 RON |
|---|
| Datorii totale | 122.554 RON | 124.225 RON | 129.786 RON | 150.929 RON | 178.059 RON | 176.076 RON | 181.549 RON | 177.542 RON | 179.600 RON | 158.689 RON | 130.439 RON | 220.158 RON | 465.685 RON | 431.138 RON | 447.951 RON | 444.270 RON | 445.426 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | — | — |
|---|