Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18948003
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TACHE ŞTEFAN
Prin: TACHE ŞTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
312.843 RON
Profit net
70.975 RON
Capitaluri proprii
-254.514 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 273.478 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 96.722 RON | 101.490 RON | 90.560 RON | 74.220 RON | 67.774 RON | 61.716 RON | 110.616 RON | 120.670 RON | 111.722 RON | 111.755 RON | 131.495 RON | 149.400 RON | 205.700 RON | 246.143 RON | 268.291 RON | 266.470 RON | 312.843 RON |
| Profit net | -31.078 RON | -52.063 RON | -57.500 RON | -66.034 RON | -70.956 RON | -51.671 RON | -32.334 RON | -20.476 RON | -7.088 RON |
Comparație cu 3616 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.419 RON |
| 3.378 RON |
| -4.314 RON |
| 23.524 RON |
| 39.225 RON |
| 13.974 RON |
| 18.682 RON |
| 70.975 RON |
| Total active | 103.872 RON | 86.569 RON | 61.041 RON | 52.670 RON | 45.223 RON | 43.486 RON | 40.548 RON | 16.862 RON | 14.670 RON | 13.151 RON | 16.535 RON | 20.665 RON | 39.592 RON | 7.104 RON | 2.293 RON | 61.937 RON | 108.097 RON |
|---|
| Active imobilizate | 80.565 RON | 62.438 RON | 44.178 RON | 25.914 RON | 9.146 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 23.307 RON | 24.131 RON | 16.863 RON | 26.756 RON | 36.077 RON | 43.486 RON | 40.548 RON | 16.862 RON | 14.670 RON | 13.151 RON | 16.535 RON | 20.665 RON | 39.592 RON | 7.104 RON | 2.293 RON | 61.937 RON | 108.097 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -55.195 RON | -107.258 RON | -164.758 RON | -230.792 RON | -301.748 RON | -353.419 RON | -385.753 RON | -406.229 RON | -392.841 RON | -390.422 RON | -387.044 RON | -420.893 RON | -397.369 RON | -358.144 RON | -344.170 RON | -325.488 RON | -254.514 RON |
|---|
| Datorii totale | 159.067 RON | 193.827 RON | 225.799 RON | 283.462 RON | 346.971 RON | 396.905 RON | 426.301 RON | 423.091 RON | 407.511 RON | 403.573 RON | 403.579 RON | 441.558 RON | 436.961 RON | 365.248 RON | 346.463 RON | 387.425 RON | 362.611 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|