Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18974967
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: URSU VICTORIA
Prin: URSU VICTORIA
Prin: URSU VICTORIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
11.114 RON
Profit net
3.144 RON
Capitaluri proprii
43.194 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 180.541 RON | 170.500 RON | 38.096 RON | 56.260 RON | 39.591 RON | 43.948 RON | 47.926 RON | — | 3.664 RON | 2.463 RON | 3.171 RON | 7.220 RON | 29.410 RON | 33.235 RON | 38.282 RON | 18.205 RON | 11.114 RON |
| Profit net | 148.797 RON | 122.338 RON | 10.799 RON | 24.640 RON | 12.625 RON | 26.962 RON | 33.425 RON | -18.267 RON | -9.185 RON | -10.157 RON | -8.912 RON | 3.646 RON |
Comparație cu 14 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.190 RON |
| 26.367 RON |
| 29.223 RON |
| 6.905 RON |
| 3.144 RON |
| Total active | 159.415 RON | 285.766 RON | 136.237 RON | 144.889 RON | 158.989 RON | 187.432 RON | 225.092 RON | 209.249 RON | 182.744 RON | 79.863 RON | 61.849 RON | 54.373 RON | 47.694 RON | 50.938 RON | 67.462 RON | 52.250 RON | 52.694 RON |
|---|
| Active imobilizate | 11.450 RON | 11.770 RON | 9.394 RON | 9.573 RON | 6.823 RON | 4.215 RON | 2.032 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 147.965 RON | 273.996 RON | 126.843 RON | 135.316 RON | 152.166 RON | 183.217 RON | 223.060 RON | 209.249 RON | 182.744 RON | 79.863 RON | 61.849 RON | 54.373 RON | 47.694 RON | 50.938 RON | 67.462 RON | 52.250 RON | 52.694 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 149.037 RON | 122.578 RON | 11.039 RON | 24.880 RON | 12.865 RON | 27.202 RON | 33.665 RON | -18.027 RON | -27.212 RON | -37.368 RON | -46.280 RON | -42.634 RON | -22.444 RON | 3.923 RON | 33.146 RON | 40.051 RON | 43.194 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.378 RON | 163.188 RON | 125.198 RON | 120.009 RON | 146.124 RON | 160.230 RON | 191.427 RON | 227.276 RON | 209.956 RON | 117.231 RON | 108.129 RON | 97.007 RON | 70.138 RON | 47.015 RON | 34.316 RON | 12.199 RON | 9.500 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|