Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 dec. 2016 și 7 mar. 2017.
Acord-cadru de servicii
SERVICII DE TRANSPORT AERIAN
Acord-cadru - Servicii de transport aerian de calatori în tara si strainatate
Servicii de transport aerian
Servicii de transport aerian ocazional de pasageri, in vederea asigurarii biletelor de avion necesare deplasarilor �n tara si strainatate pentru delegatii, personalul si sportivii C.S.A. �STEAUA� Bucuresti pentru o perioada de 12 luni de la �ncheierea acordului-cadru.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18985532
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.531.258 RON
Profit net
677.006 RON
Capitaluri proprii
730.065 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 818.936 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 534.497 RON | 1.473.065 RON | 3.050.637 RON | 2.786.573 RON | 2.138.575 RON | 2.491.150 RON | 1.695.160 RON | 2.296.490 RON | 2.280.303 RON | 1.602.585 RON | 624.633 RON | 178.046 RON | 578.359 RON | 905.466 RON | 884.163 RON | 1.146.148 RON | 1.531.258 RON |
| Profit net | 3.254 RON | 40.996 RON | 50.973 RON | 27.334 RON | 21.040 RON | 27.922 RON | 29.895 RON | 69.352 RON | 62.577 RON | 63.771 RON | 64.179 RON | 38.385 RON |
Comparație cu 122 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 341.974 RON |
| 371.237 RON |
| 393.759 RON |
| 403.237 RON |
| 677.006 RON |
| Total active | 72.049 RON | 116.448 RON | 307.691 RON | 298.738 RON | 383.015 RON | 382.039 RON | 391.622 RON | 424.707 RON | 743.622 RON | 572.639 RON | 710.407 RON | 726.794 RON | 1.028.887 RON | 1.022.630 RON | 1.556.200 RON | 2.004.417 RON | 1.829.565 RON |
|---|
| Active imobilizate | 13.782 RON | 8.594 RON | 0 RON | — | — | — | — | 27.317 RON | 3.706 RON | 2.033 RON | — | — | — | 122.001 RON | 98.880 RON | 300.982 RON | 365.230 RON |
|---|
| Active circulante | 58.267 RON | 107.854 RON | 307.691 RON | 298.738 RON | 383.015 RON | 382.039 RON | 391.622 RON | 397.390 RON | 739.916 RON | 570.606 RON | 710.407 RON | 726.794 RON | 1.028.887 RON | 900.629 RON | 1.457.320 RON | 1.703.435 RON | 1.464.335 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.651 RON | 55.847 RON | 96.630 RON | 123.964 RON | 145.004 RON | 172.926 RON | 202.821 RON | 74.013 RON | 136.590 RON | 222.051 RON | 260.230 RON | 272.300 RON | 587.274 RON | 490.791 RON | 884.550 RON | 937.787 RON | 730.065 RON |
|---|
| Datorii totale | 67.848 RON | 60.601 RON | 158.538 RON | 141.321 RON | 238.011 RON | 209.113 RON | 188.801 RON | 350.694 RON | 494.025 RON | 350.588 RON | 426.001 RON | 383.123 RON | 382.990 RON | 417.653 RON | 489.788 RON | 769.105 RON | 953.237 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|