Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 aug. 2016 și 9 sept. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 62 atribuiri.
Pachet Servicii Dezinfectie, Dezinsectie si Deratizare
Pachet Servicii Dezinfectie, Dezinsectie si Deratizare
Servicii Dezinfectie, Dezinsectie si Deratizare
Pachet Servicii Dezinfectie, Dezinsectie si Deratizare
SERVICII DE ERBICIDARE
Servicii de dezinfectie,Servicii de dezinsectie
Pachet Servicii Dezinfectie, Dezinsectie si Deratizare
SERVICII DDD conform oferta la ADV1370563
SEVICII DE DEZINFECTIE SI DE DEZINSECTIE
SERVICII DE DEZINFECTIE SI DEZINSECTIE
Surse de alimentare electrica
DEZINFECȚIE, DEZINSECTIE SI DERATIZARE
Servicii de dezinfectie,Servicii de dezinsectie
Servicii de dezinsectie si de dezinfectie
Sevicii de dezinfectie si de dezinsectie
Corpuri de iluminat MED02
Dezinsectie
Dezinfectie
Servicii de dezinfectie/Servicii de dezinsectie
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
90923000-3 Servicii de deratizare (Rev.2)
90921000-9 Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
90921000-9 Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Servicii de dezinsectie
Servicii de deratizare, dezinsectie, dezinfectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18998770
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
190.216 RON
Profit net
5.023 RON
Capitaluri proprii
48.348 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 161.804 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 102.393 RON | 69.258 RON | 74.974 RON | 63.170 RON | 63.781 RON | 112.906 RON | 39.514 RON | 69.978 RON | 56.291 RON | 41.393 RON | 11.240 RON | 39.110 RON | 75.762 RON | 222.139 RON | 212.771 RON | 196.680 RON | 190.216 RON |
| Profit net | 1.191 RON | 1.244 RON | 2.288 RON | 657 RON | 1.162 RON | 28.865 RON | 7.052 RON | 2.830 RON | 10.565 RON | -5.036 RON | -24.227 RON | 2.256 RON |
Comparație cu 76 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 67.874 RON |
| 167.527 RON |
| 29.139 RON |
| 64.239 RON |
| 5.023 RON |
| Total active | 42.657 RON | 36.350 RON | 46.368 RON | 69.324 RON | 49.443 RON | 160.238 RON | 134.167 RON | 153.511 RON | 108.599 RON | 41.667 RON | 39.295 RON | 36.429 RON | 66.524 RON | 182.543 RON | 216.857 RON | 288.529 RON | 180.353 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 40.935 RON | 73.410 RON | 84.549 RON | 84.549 RON | 84.549 RON | 24.549 RON | 24.549 RON | 24.549 RON | — | — | — | — | 105.958 RON |
|---|
| Active circulante | 42.657 RON | 36.350 RON | 46.368 RON | 69.324 RON | 8.508 RON | 86.828 RON | 49.618 RON | 68.962 RON | 24.050 RON | 17.118 RON | 14.746 RON | 11.880 RON | 66.524 RON | 182.543 RON | 216.857 RON | 288.529 RON | 74.395 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 38.342 RON | 39.586 RON | 41.875 RON | 42.532 RON | 43.693 RON | 72.558 RON | 79.611 RON | 82.441 RON | 93.006 RON | 87.970 RON | -20.747 RON | -18.491 RON | 49.383 RON | 216.910 RON | 183.573 RON | 247.812 RON | 48.348 RON |
|---|
| Datorii totale | 23.181 RON | 21.569 RON | 37.417 RON | 69.008 RON | 59.966 RON | 129.963 RON | 107.415 RON | 184.048 RON | 131.300 RON | 69.404 RON | 91.259 RON | 86.137 RON | 72.907 RON | 21.399 RON | 89.050 RON | 91.983 RON | 193.224 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | — | — | — | — |
|---|