Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 28 nov. 2017 și 27 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 43 atribuiri.
Centrala detectie incendiu
Servicii de verificare IDSAAI si servicii de revizii tehnice a sistemelor de securitate
Mentenanta detectie fum
Servicii de verificare IDSAAI si servicii de revizii tehnice a sistemelor de securitate
sistem monitorizare video corp A si B
KIT SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO
Servicii de verificare IDSAAI si servicii de revizii tehnice a sistemelor de securitate
Kit control acces
Kit control acces
Reparatie camera supraveghere video
UPS (cu manoperă inclusă)
Manopera sistem supraveghere video
KIT SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO
Servicii de verificare IDSAAI si servicii de revizii tehnice a sistemelor de securitate
Servicii de verificare IDSAAI si servicii de revizii tehnice a sistemelor de securitate
Servicii de verificare IDSAAI si servicii de revizii tehnice a sistemelor de securitate
MENTANANTA SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO DETECTIE SI AVERTIZARE EFRACTIE - CC BRAILA
KIT SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO
Manopera sistem supraveghere video
Servicii de mentenanta Sistem securitate la incendiu
Prestari servicii de mentenanta sisteme de securitate la incendiu
Centrala detectie incendiu (inclusiv montaj si punere in functiune)
KIT SISTEM SUPRAVEHERE VIDEO ( INCLUS MANOPERA)
Kit sistem de efractie si supraveghere video
Servicii - mentenanta pt sistemul de supraveghere video, sistemul de antiefractie si firme luminoase
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19036129
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
520.184 RON
Profit net
-52.284 RON
Capitaluri proprii
-21.528 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 514.821 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 39.296 RON | 47.084 RON | 108.786 RON | 18.704 RON | 27.951 RON | 1.275 RON | 2.500 RON | 46.797 RON | 148.884 RON | 207.825 RON | 340.865 RON | 244.744 RON | 317.378 RON | 339.888 RON | 514.631 RON | 543.043 RON | 520.184 RON |
| Profit net | 12.839 RON | -1.560 RON | 1.512 RON | 6.109 RON | 10.937 RON | -8.273 RON | -8.705 RON | -12.793 RON | 31.198 RON | 38.465 RON | 41.586 RON |
Comparație cu 30 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.183 RON |
| 47.702 RON |
| 50 RON |
| 69.615 RON |
| 20.046 RON |
| -52.284 RON |
| Total active | 23.738 RON | 20.847 RON | 35.531 RON | 22.764 RON | 33.990 RON | 25.586 RON | 16.869 RON | 23.261 RON | 55.345 RON | 73.304 RON | 99.234 RON | 71.994 RON | 98.087 RON | 186.092 RON | 235.579 RON | 135.595 RON | 72.376 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 13.594 RON | 9.969 RON | 6.344 RON | 95.743 RON | 70.603 RON | 40.452 RON | 14.312 RON |
|---|
| Active circulante | 23.738 RON | 20.847 RON | 35.531 RON | 22.764 RON | 33.990 RON | 25.586 RON | 16.869 RON | 23.261 RON | 55.345 RON | 73.304 RON | 85.640 RON | 62.025 RON | 91.743 RON | 90.349 RON | 164.976 RON | 95.143 RON | 58.064 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.696 RON | 15.137 RON | 16.648 RON | 22.757 RON | 33.694 RON | 25.421 RON | 16.716 RON | 3.922 RON | 35.120 RON | 53.585 RON | 70.271 RON | 47.454 RON | 67.787 RON | 37.837 RON | 74.843 RON | 30.756 RON | -21.528 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.042 RON | 5.710 RON | 18.883 RON | 7 RON | 296 RON | 165 RON | 153 RON | 12.298 RON | 13.184 RON | 12.678 RON | 21.922 RON | 17.499 RON | 23.259 RON | 141.214 RON | 153.695 RON | 98.867 RON | 89.629 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 |
|---|