Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19075683
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MAROS TUDOR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.115.409 RON
Profit net
268.254 RON
Capitaluri proprii
269.454 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 705.420 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 395.231 RON | 692.020 RON | 984.840 RON | 1.432.617 RON | 205.036 RON | 191.791 RON | 126.102 RON | 58.860 RON | 35.136 RON | 124.173 RON | — | — | 424.980 RON | 813.261 RON | 801.150 RON | 949.779 RON | 1.115.409 RON |
| Profit net | 29.070 RON | 23.200 RON | 28.058 RON | 5.163 RON | -28.085 RON | 5.793 RON | -56.761 RON | -24.388 RON | -300 RON | -21.340 RON | -920 RON |
Comparație cu 2436 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -694 RON |
| 120.262 RON |
| 306.512 RON |
| 340.091 RON |
| 278.072 RON |
| 268.254 RON |
| Total active | 574.595 RON | 788.843 RON | 617.336 RON | 1.033.946 RON | 321.297 RON | 203.507 RON | 168.802 RON | 155.884 RON | 160.165 RON | 165.692 RON | 138.105 RON | 138.043 RON | 295.077 RON | 515.130 RON | 569.976 RON | 534.910 RON | 567.616 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 2.822 RON | 2.016 RON | 1.209 RON | 403 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 574.595 RON | 788.843 RON | 617.336 RON | 1.033.946 RON | 321.297 RON | 200.685 RON | 166.786 RON | 154.675 RON | 159.762 RON | 165.692 RON | 138.105 RON | 138.043 RON | 295.077 RON | 515.130 RON | 569.976 RON | 534.910 RON | 567.616 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 101.695 RON | 124.896 RON | 152.953 RON | 158.115 RON | 130.030 RON | 135.824 RON | 79.036 RON | 54.410 RON | 54.110 RON | 32.770 RON | 31.849 RON | 31.156 RON | 151.418 RON | 307.712 RON | 341.291 RON | 279.272 RON | 269.454 RON |
|---|
| Datorii totale | 617.073 RON | 805.120 RON | 518.057 RON | 893.704 RON | 209.140 RON | 85.556 RON | 89.766 RON | 101.474 RON | 106.055 RON | 132.922 RON | 106.256 RON | 106.887 RON | 143.659 RON | 207.418 RON | 228.685 RON | 255.638 RON | 298.162 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|