Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19081723
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PÉTER ISTVÁN
Prin: PÉTER ISTVÁN
Prin: PÉTER ISTVÁN
Prin: PÉTER ISTVÁN
Prin: PÉTER ISTVÁN
Prin: PÉTER ISTVÁN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
76.320 RON
Profit net
9.567 RON
Capitaluri proprii
132.965 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 267.036 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 80.247 RON | 123.183 RON | 133.144 RON | 209.152 RON | 206.934 RON | 214.512 RON | 231.320 RON | 209.172 RON | 155.625 RON | 290.022 RON | 227.895 RON | 138.038 RON | 441.936 RON | 490.038 RON | 147.777 RON | 178.103 RON | 76.320 RON |
| Profit net | 1.891 RON | 3.350 RON | 5.110 RON | 12.516 RON | 2.295 RON | -7.411 RON | -5.057 RON | 1.879 RON | -2.255 RON | 10.169 RON | 12.261 RON | 8.966 RON |
Comparație cu 221 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 02), pentru anul 2025.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 207.296 RON |
| 95.733 RON |
| 6.558 RON |
| 18.682 RON |
| 9.567 RON |
| Total active | 14.104 RON | 23.751 RON | 29.773 RON | 43.629 RON | 44.567 RON | 47.405 RON | 45.711 RON | 44.499 RON | 42.264 RON | 94.391 RON | 74.221 RON | 74.742 RON | 292.433 RON | 239.090 RON | 156.207 RON | 146.606 RON | 133.715 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.381 RON | 1.381 RON | 1.381 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.833 RON | 3.833 RON | 2.833 RON | 1.833 RON | 833 RON | — |
|---|
| Active circulante | 12.723 RON | 22.370 RON | 28.392 RON | 43.629 RON | 44.567 RON | 47.405 RON | 45.711 RON | 44.499 RON | 42.264 RON | 94.391 RON | 74.221 RON | 69.909 RON | 288.600 RON | 236.257 RON | 154.374 RON | 145.773 RON | 133.715 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.967 RON | 9.318 RON | 14.428 RON | 26.944 RON | 29.239 RON | 21.828 RON | 16.771 RON | 18.650 RON | 17.305 RON | 27.474 RON | 39.735 RON | 48.701 RON | 255.997 RON | 221.889 RON | 120.508 RON | 142.080 RON | 132.965 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.148 RON | 14.444 RON | 15.426 RON | 16.766 RON | 15.413 RON | 25.662 RON | 28.675 RON | 25.584 RON | 24.694 RON | 66.652 RON | 34.221 RON | 25.776 RON | 36.171 RON | 15.373 RON | 35.784 RON | 4.526 RON | 750 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 2 | — | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | — |
|---|