Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 30 ian. 2025 și 4 iul. 2026.
ITP Remorca VL-56-YSU
Inspecție tehnică periodică.
ITP MICROBUZ SCOLAR
ITP- Autoutilitara/Remorca VL-13-YSU , VL-51-YSU
Inspecție tehnică periodică.
Inspecție tehnică periodică.
Inspecție tehnică periodică.
Inspecție tehnică periodică.
Servicii de inspectie tehnica a automobilelor ITP(autoutilitara)
Servicii de inspectie tehnica a automobilelor ITP(tractor)
Inspecție tehnică periodică.
Inspecție tehnică periodică.
I.T.P. REMORCA <3,5 TONE
Inspecție tehnică periodică.
Inspecție tehnică periodică.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19089859
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
488.016 RON
Profit net
126.770 RON
Capitaluri proprii
339.353 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 393.365 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 900 RON | 3.150 RON | — | 754 RON | 18.478 RON | 44.704 RON | 9.650 RON | 7.219 RON | 5.220 RON | 139.725 RON | 189.005 RON | 186.207 RON | 394.386 RON | 404.771 RON | 488.016 RON |
| Profit net | -222 RON | -11.306 RON | -6.291 RON | -128 RON | 8.511 RON | 13.215 RON | 667 RON | 1.195 RON | -4.715 RON | 81.402 RON | 119.833 RON | 112.441 RON | 251.668 RON | 219.928 RON | 126.770 RON |
Comparație cu 311 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 4.733 RON |
| 611 RON |
| 36 RON |
| 2.028 RON |
| 10.472 RON |
| 4.352 RON |
| 1.522 RON |
| 2.129 RON |
| 85.492 RON |
| 146.634 RON |
| 248.214 RON |
| 270.990 RON |
| 317.663 RON |
| 696.330 RON |
| 643.750 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 79.224 RON | 75.406 RON | 75.406 RON | 225.035 RON | 230.852 RON | 625.359 RON | 493.557 RON |
|---|
| Active circulante | 4.733 RON | 611 RON | 36 RON | 2.028 RON | 10.472 RON | 4.352 RON | 1.522 RON | 2.129 RON | 6.268 RON | 71.228 RON | 172.808 RON | 45.955 RON | 86.811 RON | 70.971 RON | 150.193 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -12.467 RON | -23.773 RON | -30.064 RON | -30.192 RON | -21.682 RON | -8.466 RON | -7.799 RON | -6.605 RON | -11.320 RON | 70.082 RON | 189.915 RON | 144.856 RON | 288.524 RON | 357.252 RON | 339.353 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.200 RON | 24.384 RON | 30.100 RON | 32.220 RON | 32.154 RON | 12.818 RON | 9.321 RON | 8.734 RON | 96.812 RON | 76.552 RON | 58.299 RON | 126.134 RON | 29.139 RON | 339.078 RON | 304.397 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 |
|---|