Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 dec. 2022 și 29 mai 2026.
PACHET produse de curatenie
Materiale curatenie
Materiale curatenie
Masa calda în regim de catering pentru Scoala Gimnaziala Ceanu Mare
Detergenti
MASA CALDA ELEVI
Materiale curatenie cf ofertei 1092 din 05.02.2025
Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
SERVICII DE CATERING SCOALA
Pachet dulciuri Craciun
PACXHETE DULCIURI DE CRACIUN
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19124018
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
8.702.554 RON
Profit net
603.348 RON
Capitaluri proprii
607.869 RON
Număr mediu salariați
14
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 7.728.148 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 116.372 RON | 182.197 RON | 249.503 RON | 314.748 RON | 403.434 RON | 472.103 RON | 510.153 RON | 868.433 RON | 1.659.758 RON | 2.261.627 RON | 2.949.730 RON | 3.715.613 RON | 4.737.254 RON | 5.797.221 RON | 6.702.114 RON | 8.042.925 RON | 8.702.554 RON |
| Profit net | -19.090 RON | 4.717 RON | 9.587 RON | 9.613 RON | 8.486 RON | -22.987 RON | 9.272 RON | 1.809 RON | 69.080 RON | 136.576 RON | 173.476 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 70.622 RON |
| 334.770 RON |
| 915.773 RON |
| 98.269 RON |
| 383.383 RON |
| 603.348 RON |
| Total active | 33.461 RON | 16.002 RON | 58.210 RON | 98.689 RON | 164.842 RON | 159.579 RON | 130.022 RON | 170.412 RON | 258.992 RON | 943.371 RON | 623.808 RON | 610.340 RON | 1.208.945 RON | 2.247.579 RON | 1.868.940 RON | 1.964.969 RON | 2.443.687 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 63.487 RON | 259.042 RON | 281.125 RON | 285.280 RON | 575.384 RON | 567.405 RON | 623.101 RON | 738.394 RON | 944.717 RON |
|---|
| Active circulante | 33.461 RON | 16.002 RON | 58.210 RON | 98.689 RON | 164.842 RON | 159.579 RON | 130.022 RON | 170.412 RON | 195.505 RON | 684.329 RON | 342.683 RON | 325.060 RON | 633.561 RON | 1.680.174 RON | 1.245.839 RON | 1.226.575 RON | 1.498.970 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -18.744 RON | -14.027 RON | -4.439 RON | 5.173 RON | 13.659 RON | -9.328 RON | -56 RON | 1.753 RON | 70.833 RON | 207.410 RON | 173.716 RON | 184.338 RON | 519.108 RON | 1.455.466 RON | 476.212 RON | 862.298 RON | 607.869 RON |
|---|
| Datorii totale | 52.205 RON | 30.029 RON | 62.649 RON | 93.516 RON | 151.183 RON | 168.907 RON | 130.078 RON | 168.659 RON | 188.159 RON | 735.961 RON | 450.092 RON | 452.948 RON | 716.783 RON | 819.059 RON | 1.252.895 RON | 949.556 RON | 1.682.703 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 7 | 8 | 9 | 9 | 12 | 14 | 13 | 15 | 12 | 14 |
|---|