Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 1 feb. 2023 și 3 iul. 2025.
Servicii de filmare si montaj pentr Stagiunea Estivala a Artelor Spectacolelor SEAS editia a-IV-a
Productie de filme publicitare
Productie de filme publicitare
Productie de filme pentru International Program Scenography (Program Internațional de Scenografie
servicii grafice
Productie de filme publicitare
Productie de filme publicitare
servicii grafice
Productie de filme pentru International Program Scenography (Program Internațional de Scenografie
Filmare si fotografiere eveniment
Productie de filme pentru stagiunea estivala a artelor spectacolului (SEAS II)
Productie de filme publicitare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19196308
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-06.
Cifră de afaceri
310.176 RON
Profit net
3.105 RON
Capitaluri proprii
231.553 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 236.085 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 1.985 RON | 5.336 RON | 0 RON | 0 RON | 300 RON | — | 15.224 RON | 32.020 RON | 54.969 RON | 71.889 RON | 42.460 RON | 87.421 RON | 155.603 RON | 216.205 RON | 253.975 RON | 310.176 RON |
| Profit net | -1.985 RON | -1.392 RON | 621 RON | -240 RON | -57 RON | -842 RON | -1.208 RON | 10.074 RON | 30.468 RON | 49.285 RON | 57.208 RON | -35.677 RON |
Comparație cu 60 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.420 RON |
| 73.017 RON |
| 44.889 RON |
| 23.491 RON |
| 3.105 RON |
| Total active | 4.287 RON | 527 RON | 6.381 RON | 5.967 RON | 4.153 RON | 3.320 RON | 2.103 RON | 12.186 RON | 42.897 RON | 92.805 RON | 126.225 RON | 89.592 RON | 80.314 RON | 160.723 RON | 207.990 RON | 328.482 RON | 588.840 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.713 RON | 75.313 RON | 48.198 RON | 27.025 RON | 12.925 RON | 45.752 RON | 118.796 RON |
|---|
| Active circulante | 4.287 RON | 527 RON | 6.381 RON | 5.967 RON | 4.153 RON | 3.320 RON | 2.103 RON | 12.186 RON | 42.897 RON | 92.805 RON | 119.512 RON | 14.279 RON | 32.116 RON | 133.698 RON | 195.065 RON | 282.730 RON | 470.044 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.737 RON | 361 RON | 4.450 RON | 4.210 RON | 4.153 RON | 3.311 RON | 2.103 RON | 12.177 RON | 42.645 RON | 91.930 RON | 125.138 RON | 89.461 RON | 100.881 RON | 173.898 RON | 204.957 RON | 228.448 RON | 231.553 RON |
|---|
| Datorii totale | 550 RON | 166 RON | 1.931 RON | 1.757 RON | 0 RON | 9 RON | 0 RON | 9 RON | 252 RON | 875 RON | 1.087 RON | 131 RON | 933 RON | 655 RON | 3.033 RON | 100.034 RON | 357.287 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|