Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19207237
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
641.618 RON
Profit net
4.562 RON
Capitaluri proprii
-96.101 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 607.523 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15 RON | 7.550 RON | 37.282 RON | 113.050 RON | 151.342 RON | 181.669 RON | 250.671 RON | 289.562 RON | 167.697 RON | 245.693 RON | 492.538 RON | 584.029 RON | 446.584 RON | 641.618 RON |
| Profit net | -39 RON | -1.992 RON | -20.793 RON | 1.604 RON | 11.813 RON | 3.862 RON | 8.390 RON | -33.092 RON | -21.850 RON | -37.566 RON | 14.989 RON | -46.101 RON | 22.449 RON | 4.562 RON |
| Total active |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.006 RON |
| 8.491 RON |
| 12.217 RON |
| 11.452 RON |
| 6.598 RON |
| 8.220 RON |
| 42.581 RON |
| 38.924 RON |
| 52.535 RON |
| 48.244 RON |
| 70.373 RON |
| 62.921 RON |
| 100.587 RON |
| 336.845 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 9.030 RON | 15.135 RON | 254.654 RON |
|---|
| Active circulante | 4.006 RON | 8.491 RON | 12.217 RON | 11.452 RON | 6.598 RON | 8.220 RON | 42.581 RON | 38.924 RON | 52.535 RON | 48.244 RON | 70.373 RON | 53.891 RON | 85.452 RON | 82.191 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.372 RON | -4.365 RON | -25.158 RON | -23.556 RON | -11.742 RON | -7.881 RON | 509 RON | -32.583 RON | -54.433 RON | -91.999 RON | -77.010 RON | -123.112 RON | -100.663 RON | -96.101 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.378 RON | 12.856 RON | 37.375 RON | 35.008 RON | 18.340 RON | 16.101 RON | 42.072 RON | 71.507 RON | 106.968 RON | 140.243 RON | 147.383 RON | 186.033 RON | 201.250 RON | 432.946 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 |
|---|