Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19249941
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
726.857 RON
Profit net
53.028 RON
Capitaluri proprii
405.265 RON
Număr mediu salariați
9
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 925.177 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 279.195 RON | 421.808 RON | 371.141 RON | 476.613 RON | 456.452 RON | 454.032 RON | 484.677 RON | 495.000 RON | 643.697 RON | 752.773 RON | 751.933 RON | 815.126 RON | 966.723 RON | 1.216.986 RON | 602.309 RON | 606.860 RON | 726.857 RON |
| Profit net | 45.447 RON | 23.425 RON | 21.473 RON | 29.143 RON | 8.903 RON | 15.809 RON | 24.947 RON | 17.149 RON | 22.678 RON | 45.644 RON | 47.313 RON | 49.810 RON |
Comparație cu 41 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 61.122 RON |
| 70.444 RON |
| 38.557 RON |
| 45.016 RON |
| 53.028 RON |
| Total active | 156.171 RON | 237.012 RON | 157.933 RON | 189.361 RON | 174.913 RON | 212.699 RON | 230.882 RON | 246.972 RON | 134.080 RON | 130.822 RON | 153.834 RON | 213.463 RON | 306.920 RON | 443.395 RON | 377.972 RON | 431.672 RON | 469.931 RON |
|---|
| Active circulante | 156.171 RON | 237.012 RON | 157.933 RON | 189.361 RON | 174.913 RON | 212.699 RON | 230.882 RON | 246.972 RON | 134.080 RON | 130.822 RON | 153.834 RON | 213.463 RON | 306.920 RON | 443.395 RON | 377.972 RON | 431.672 RON | 469.931 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 59.912 RON | 83.337 RON | 104.810 RON | 133.953 RON | 142.856 RON | 18.227 RON | 43.174 RON | 60.323 RON | 81.583 RON | 46.644 RON | 93.967 RON | 143.777 RON | 204.899 RON | 275.343 RON | 313.901 RON | 358.917 RON | 405.265 RON |
|---|
| Datorii totale | 96.259 RON | 153.675 RON | 53.123 RON | 55.408 RON | 32.057 RON | 194.472 RON | 187.708 RON | 186.649 RON | 52.497 RON | 84.178 RON | 59.867 RON | 69.686 RON | 102.021 RON | 118.933 RON | 48.136 RON | 56.820 RON | 56.667 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 16 | 16 | 14 | 20 | 16 | 18 | 17 | 15 | 18 | 17 | 17 | 17 | 17 | 19 | 12 | 8 | 9 |
|---|