Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 ian. 2016 și 16 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 152 atribuiri.
servicii de curatenie
SERVICII DE CURATENIE
servicii de curatenie
SERVICII DE CURATENIE
SERVICII DE CURATENIE
SERVICII DE CURATENIE
servicii de curatenie
SERVICII DE CURATENIE la Castelul Karoly din Carei
SERVICII DE CURATENIE la castelul Karoly din Carei
servicii de curatenie
servicii de curatenie
servicii de curatenie
servicii de curatenie
servicii de curatenie
servicii de curatenie
servicii de curatenie
servicii de curatenie
servicii de curatenie
servicii de curatenie
serviciilor de curatenie la Castelul Karolyi din localitatea Carei jud Satu Mare
servicii de curatenie
servicii de curatenie
SERVICII DE CURATENIE la Castelul Karoly
SERVICII DE CURATENIE
servicii de curatenie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19502938
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
231.864 RON
Profit net
-27.112 RON
Capitaluri proprii
55.129 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 248.349 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 31.551 RON | 33.898 RON | 50.246 RON | 65.344 RON | 55.886 RON | 66.472 RON | 104.082 RON | 109.370 RON | 130.809 RON | 119.425 RON | 124.272 RON | 168.798 RON | 197.541 RON | 176.914 RON | 223.744 RON | 241.014 RON | 231.864 RON |
| Profit net | -11.337 RON | -3.842 RON | 9.485 RON | 14.059 RON | 1.027 RON | -9.825 RON | 31.332 RON | 8.433 RON | 38.392 RON | 7.745 RON | -17.188 RON |
Comparație cu 78 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 28.029 RON |
| -29.868 RON |
| -1.804 RON |
| -11.464 RON |
| 53.100 RON |
| -27.112 RON |
| Total active | 7.060 RON | 8.713 RON | 5.991 RON | 17.943 RON | 21.204 RON | 13.727 RON | 42.079 RON | 17.825 RON | 53.689 RON | 62.889 RON | 45.249 RON | 79.618 RON | 49.607 RON | 50.703 RON | 39.548 RON | 93.889 RON | 70.198 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.589 RON | 3.970 RON | 3.351 RON | 2.733 RON | 2.114 RON | 1.495 RON | 877 RON | 258 RON | 1.451 RON |
|---|
| Active circulante | 7.060 RON | 8.713 RON | 5.991 RON | 17.943 RON | 21.204 RON | 13.727 RON | 42.079 RON | 17.825 RON | 49.100 RON | 58.919 RON | 41.898 RON | 76.885 RON | 47.493 RON | 49.208 RON | 38.671 RON | 93.631 RON | 68.747 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.473 RON | -8.315 RON | 1.171 RON | 15.230 RON | 16.257 RON | 6.432 RON | 37.864 RON | 15.296 RON | 53.689 RON | 61.434 RON | 44.247 RON | 72.277 RON | 42.410 RON | 40.606 RON | 29.141 RON | 82.241 RON | 55.129 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.533 RON | 17.028 RON | 4.820 RON | 2.713 RON | 6.447 RON | 7.295 RON | 4.215 RON | 2.529 RON | 0 RON | 1.455 RON | 1.002 RON | 7.341 RON | 7.197 RON | 10.097 RON | 10.407 RON | 11.648 RON | 15.069 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
|---|