Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20152526
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
59.794 RON
Profit net
14.371 RON
Capitaluri proprii
18.900 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 117.208 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 45.023 RON | 30.192 RON | 37.329 RON | 43.194 RON | 35.185 RON | 56.932 RON | 72.733 RON | 75.543 RON | 88.228 RON | 103.770 RON | 133.806 RON | 71.638 RON | 102.489 RON | 138.795 RON | 116.836 RON | 78.335 RON | 59.794 RON |
| Profit net | -9.583 RON | -7.183 RON | -15.453 RON | -19.037 RON | -9.532 RON | -7.340 RON | -4.655 RON | 922 RON | -5.245 RON | -6.288 RON |
Comparație cu 1615 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.312 RON |
| 17.993 RON |
| 35.580 RON |
| 52.636 RON |
| 31.768 RON |
| 22.076 RON |
| 14.371 RON |
| Total active | 10.097 RON | 10.880 RON | 10.916 RON | 8.869 RON | 12.411 RON | 7.963 RON | 5.831 RON | 6.356 RON | 8.842 RON | 10.688 RON | 3.909 RON | 10.261 RON | 7.533 RON | 34.937 RON | 18.706 RON | 40.404 RON | 22.795 RON |
|---|
| Active circulante | 10.097 RON | 10.880 RON | 10.916 RON | 8.869 RON | 12.411 RON | 7.963 RON | 5.831 RON | 6.356 RON | 8.842 RON | 10.688 RON | 3.909 RON | 10.261 RON | 7.533 RON | 34.937 RON | 18.706 RON | 40.404 RON | 22.795 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -11.334 RON | -18.517 RON | -33.971 RON | -53.009 RON | -62.541 RON | -69.881 RON | -74.536 RON | -73.614 RON | -73.836 RON | -80.125 RON | -73.812 RON | -55.819 RON | -20.238 RON | 32.398 RON | 16.886 RON | 38.963 RON | 18.900 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.431 RON | 29.397 RON | 44.887 RON | 61.878 RON | 74.952 RON | 77.844 RON | 80.367 RON | 79.970 RON | 82.678 RON | 90.813 RON | 77.721 RON | 66.080 RON | 27.771 RON | 2.539 RON | 1.820 RON | 1.441 RON | 3.895 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 2 | — | 2 | — | — | — | 0 | — | — | — |
|---|