Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20181815
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GUTU VALERIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
807.736 RON
Profit net
129.575 RON
Capitaluri proprii
258.244 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 634.772 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 36.848 RON | 21.618 RON | 10.796 RON | 0 RON | 52.960 RON | 8.150 RON | 8.892 RON | 66.868 RON | 73.750 RON | 83.227 RON | 76.475 RON | 34.473 RON | 254.436 RON | 509.657 RON | 645.950 RON | 846.904 RON | 807.736 RON |
| Profit net | 15.007 RON | -4.841 RON | -5.158 RON | -7.033 RON | 45.883 RON | 590 RON | 3.503 RON | 64.862 RON | 53.158 RON | 62.867 RON | 37.500 RON | 13.906 RON |
Comparație cu 182 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 18), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 51.139 RON |
| 16.172 RON |
| -217 RON |
| 67.897 RON |
| 129.575 RON |
| Total active | 169.268 RON | 168.805 RON | 164.960 RON | 157.926 RON | 151.516 RON | 151.006 RON | 154.403 RON | 221.253 RON | 270.327 RON | 339.091 RON | 272.456 RON | 272.532 RON | 260.116 RON | 244.208 RON | 308.933 RON | 304.601 RON | 372.703 RON |
|---|
| Active imobilizate | 34.854 RON | 26.329 RON | 15.074 RON | 8.040 RON | 500 RON | — | — | — | — | — | — | — | 1.478 RON | 169.255 RON | 183.179 RON | 150.294 RON | 117.333 RON |
|---|
| Active circulante | 134.414 RON | 142.476 RON | 149.886 RON | 149.886 RON | 151.016 RON | 151.006 RON | 154.403 RON | 221.253 RON | 270.327 RON | 339.091 RON | 272.456 RON | 272.532 RON | 258.638 RON | 74.953 RON | 125.754 RON | 154.307 RON | 255.370 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 114.956 RON | 110.115 RON | 104.958 RON | 97.924 RON | 106.599 RON | 107.189 RON | 110.692 RON | 175.287 RON | 220.369 RON | 283.235 RON | 220.736 RON | 234.642 RON | 246.248 RON | 211.999 RON | 211.782 RON | 265.408 RON | 258.244 RON |
|---|
| Datorii totale | 54.312 RON | 58.690 RON | 60.002 RON | 60.002 RON | 44.917 RON | 43.817 RON | 43.711 RON | 45.966 RON | 49.958 RON | 55.856 RON | 51.720 RON | 37.890 RON | 13.868 RON | 32.209 RON | 97.151 RON | 39.193 RON | 114.459 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
|---|