Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 30 sept. 2016 și 24 mai 2017.
plasa sudata
Ciment
Tinci
plasa rabitz
Var
Placa OSB
Fier
Ciment
Plasa STM
Var praf
Piesa curatire instalatie apa
Teava PVC
Ciment
Plasa stm
Cuie
Var
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20202721
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
152.184 RON
Profit net
23.972 RON
Capitaluri proprii
-180.248 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 233.209 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 214.626 RON | 337.845 RON | 278.450 RON | 251.335 RON | 137.591 RON | 187.601 RON | 200.330 RON | 257.105 RON | 255.849 RON | 257.360 RON | 286.961 RON | 278.045 RON | 286.303 RON | 252.988 RON | 290.515 RON | 191.309 RON | 152.184 RON |
| Profit net | 14.824 RON | 15.753 RON | 13.164 RON | 5.757 RON | -7.822 RON | -7.037 RON | 10.042 RON | 13.520 RON | -8.037 RON | -8.249 RON | -28.445 RON |
Comparație cu 234 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -35.915 RON |
| -31.397 RON |
| -40.900 RON |
| -40.293 RON |
| -51.603 RON |
| 23.972 RON |
| Total active | 161.614 RON | 94.062 RON | 99.412 RON | 87.668 RON | 76.875 RON | 105.482 RON | 125.953 RON | 156.479 RON | 143.069 RON | 144.906 RON | 145.475 RON | 190.792 RON | 154.977 RON | 135.317 RON | 68.255 RON | 30.602 RON | 28.697 RON |
|---|
| Active imobilizate | 22.033 RON | 18.448 RON | 12.804 RON | 7.153 RON | 1.480 RON | 0 RON | 0 RON | 1.300 RON | 700 RON | 100 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 139.581 RON | 75.614 RON | 86.608 RON | 80.515 RON | 75.395 RON | 105.482 RON | 125.953 RON | 155.179 RON | 142.369 RON | 144.806 RON | 145.475 RON | 190.792 RON | 154.977 RON | 135.317 RON | 68.255 RON | 30.602 RON | 28.697 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 30.693 RON | 39.034 RON | 44.321 RON | 43.496 RON | 32.796 RON | 25.759 RON | 35.800 RON | 49.319 RON | 32.581 RON | 24.332 RON | -4.113 RON | -40.028 RON | -71.425 RON | -112.325 RON | -152.618 RON | -204.221 RON | -180.248 RON |
|---|
| Datorii totale | 130.921 RON | 55.028 RON | 55.091 RON | 44.172 RON | 44.079 RON | 79.723 RON | 90.153 RON | 107.160 RON | 110.488 RON | 120.574 RON | 149.588 RON | 230.820 RON | 226.402 RON | 247.642 RON | 220.873 RON | 234.823 RON | 208.945 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|