Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 sept. 2016 și 17 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 677 atribuiri.
LEGUME
FRUCTE
LEGUME
LEGUME
DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
LEGUME
LEGUME
BANANE LA BAX
LEGUME
CITRICE
RADACINOASE
BANANE
OUA
LEGUME, FRUCTE
FRUCTE
BANANE LA BAX
RADACINOASE
LEGUME
OUA
OUA
LEGUME, FRUCTE SI FRUCTE CU COAJA
LEGUME, FRUCTE SI FRUCTE CU COAJA
RADACINOASE
OUA
LEGUME, FRUCTE SI FRUCTE CU COAJA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20359328
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
92.029 RON
Profit net
-62.745 RON
Capitaluri proprii
-467.100 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 189.431 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 37.296 RON | 240.306 RON | 149.294 RON | 160.394 RON | 151.105 RON | 165.553 RON | 241.209 RON | 283.472 RON | 83.817 RON | 96.953 RON | 196.922 RON | 212.258 RON | 256.262 RON | 92.029 RON |
| Profit net | -70.556 RON | -26.797 RON | -50.915 RON | -64.536 RON | -59.210 RON | -87.970 RON | 5.024 RON | 29.945 RON | -27.826 RON | -19.930 RON | 992 RON | -9.030 RON | -23.745 RON | -62.745 RON |
Comparație cu 455 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 91.412 RON |
| 68.876 RON |
| 48.800 RON |
| 47.424 RON |
| 86.082 RON |
| 19.201 RON |
| 20.315 RON |
| 29.882 RON |
| 6.725 RON |
| 25.695 RON |
| 32.410 RON |
| 54.350 RON |
| 30.119 RON |
| 4.729 RON |
| Active imobilizate | — | — | 300 RON | 300 RON | 4.514 RON | 2.347 RON | 181 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 91.412 RON | 68.876 RON | 48.500 RON | 47.124 RON | 81.568 RON | 16.854 RON | 20.134 RON | 29.882 RON | 6.725 RON | 25.695 RON | 32.410 RON | 54.350 RON | 30.119 RON | 4.729 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -70.356 RON | -97.153 RON | -148.069 RON | -212.605 RON | -271.815 RON | -359.785 RON | -354.761 RON | -324.816 RON | -352.642 RON | -372.572 RON | -371.580 RON | -380.610 RON | -404.355 RON | -467.100 RON |
|---|
| Datorii totale | 161.768 RON | 166.029 RON | 196.869 RON | 260.029 RON | 357.897 RON | 378.986 RON | 375.076 RON | 354.698 RON | 359.367 RON | 398.267 RON | 403.990 RON | 434.960 RON | 434.474 RON | 471.829 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|