Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 aug. 2019 și 14 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 105 atribuiri.
Uniforme de politie (Rev.2)
Echipament de politie (Rev.2)
Echipament de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Echipament individual (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme militare (Rev.2)
Uniforme militare (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Uniforme de politie (Rev.2)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20362137
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.135.545 RON
Profit net
226.719 RON
Capitaluri proprii
227.819 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 6.671.703 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 57.475 RON | 222.958 RON | 70.513 RON | 48.622 RON | 4.380 RON | 576.308 RON | 2.041.973 RON | 2.208.334 RON | 2.891.134 RON | 2.328.942 RON | 2.425.612 RON | 2.201.101 RON | 2.495.921 RON | 2.952.733 RON | 11.616.451 RON | 5.564.213 RON | 6.135.545 RON |
| Profit net | -13.596 RON | -32.684 RON | 4.561 RON | -3.330 RON | -6.767 RON | 57.060 RON | 118.315 RON | 72.603 RON | 221.894 RON | 95.271 RON | 320.153 RON |
Comparație cu 561 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 188.173 RON |
| 22.451 RON |
| 204.774 RON |
| 418.084 RON |
| 306.079 RON |
| 226.719 RON |
| Total active | 164.367 RON | 73.631 RON | 65.784 RON | 101.183 RON | 47.092 RON | 254.532 RON | 497.349 RON | 473.427 RON | 911.074 RON | 584.302 RON | 1.286.198 RON | 1.391.418 RON | 2.626.795 RON | 2.580.465 RON | 2.330.219 RON | 1.440.207 RON | 1.287.787 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 3.393 RON | 2.468 RON | 1.542 RON | 617 RON | — | — | — | 20.365 RON | 20.278 RON | 16.208 RON | 12.138 RON | 194.036 RON |
|---|
| Active circulante | 164.367 RON | 73.631 RON | 65.784 RON | 101.183 RON | 47.092 RON | 251.139 RON | 494.881 RON | 471.885 RON | 910.457 RON | 584.302 RON | 1.286.198 RON | 1.391.418 RON | 2.606.430 RON | 2.560.187 RON | 2.314.011 RON | 1.428.069 RON | 1.093.751 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 86.362 RON | 51.717 RON | 56.277 RON | 52.947 RON | 46.181 RON | 103.341 RON | 220.605 RON | 293.208 RON | 515.102 RON | 578.795 RON | 835.791 RON | 908.177 RON | 751.686 RON | 205.874 RON | 623.958 RON | 930.037 RON | 227.819 RON |
|---|
| Datorii totale | 78.005 RON | 21.914 RON | 9.507 RON | 48.236 RON | 911 RON | 151.191 RON | 276.744 RON | 180.219 RON | 395.972 RON | 5.507 RON | 450.407 RON | 483.241 RON | 1.875.109 RON | 2.374.591 RON | 1.706.261 RON | 510.170 RON | 1.059.968 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|