Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/203927
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: KOCSIS EVA
Prin: KOCSIS EVA
Prin: KOCSIS EVA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.582.192 RON
Profit net
180.631 RON
Capitaluri proprii
349.165 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.936.754 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.871.106 RON | 1.684.164 RON | 1.426.383 RON | 1.582.877 RON | 1.610.515 RON | 1.441.772 RON | 1.422.408 RON | 1.470.963 RON | 1.857.635 RON | 1.988.396 RON | 2.278.452 RON | 2.417.003 RON | 2.212.063 RON | 2.620.747 RON | 3.011.747 RON | 3.582.192 RON |
| Profit net | 127.037 RON | 114.051 RON | 73.321 RON | 158.295 RON | -62.469 RON | -133.635 RON | -152.963 RON | -111.685 RON | -113.183 RON | -109.917 RON | 4.991 RON | 133.641 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -40.405 RON |
| 44.712 RON |
| 133.618 RON |
| 180.631 RON |
| Total active | 1.256.197 RON | 1.284.196 RON | 1.375.227 RON | 1.460.187 RON | 1.199.352 RON | 1.169.247 RON | 1.102.110 RON | 1.118.143 RON | 967.705 RON | 1.322.809 RON | 1.293.888 RON | 1.616.000 RON | 1.749.820 RON | 1.275.639 RON | 1.402.884 RON | 1.583.812 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.015 RON | 182 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 2.442 RON | 68.030 RON | 49.742 RON | 1.497 RON |
|---|
| Active circulante | 1.255.182 RON | 1.284.014 RON | 1.375.227 RON | 1.460.187 RON | 1.199.352 RON | 1.169.247 RON | 1.102.110 RON | 1.118.143 RON | 967.705 RON | 1.322.809 RON | 1.293.888 RON | 1.616.000 RON | 1.747.378 RON | 1.207.609 RON | 1.353.142 RON | 1.582.315 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 228.326 RON | 342.376 RON | 415.698 RON | 573.992 RON | 489.483 RON | 355.848 RON | 202.884 RON | 91.199 RON | -21.984 RON | -108.024 RON | -103.033 RON | 30.609 RON | -9.796 RON | 34.916 RON | 168.534 RON | 349.165 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.027.871 RON | 941.820 RON | 959.529 RON | 886.195 RON | 709.869 RON | 813.399 RON | 899.226 RON | 1.026.944 RON | 989.889 RON | 1.430.833 RON | 1.401.040 RON | 1.585.391 RON | 1.759.616 RON | 1.240.923 RON | 1.234.350 RON | 1.234.647 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | — | — | — | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 3 | — | — | — | 3 |
|---|