Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20523918
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TĂNASĂ MARIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
976.535 RON
Profit net
56.251 RON
Capitaluri proprii
484.940 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 870.250 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 60.616 RON | 840 RON | 0 RON | 0 RON | 139.044 RON | 261.332 RON | 320.474 RON | 381.259 RON | 417.439 RON | 326.239 RON | 317.103 RON | 321.275 RON | 396.364 RON | 606.092 RON | 834.016 RON | 895.684 RON | 976.535 RON |
| Profit net | 2.197 RON | -4.069 RON | 0 RON | 0 RON | 23.906 RON | 49.910 RON | 16.533 RON | 22.123 RON | 35.621 RON | 13.477 RON | 22.973 RON | 25.583 RON | 82.507 RON |
Comparație cu 237 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 81.455 RON |
| 105.212 RON |
| 26.840 RON |
| 56.251 RON |
| Total active | 4.339 RON | 411 RON | 411 RON | 411 RON | 90.908 RON | 140.098 RON | 155.585 RON | 155.127 RON | 208.563 RON | 210.615 RON | 218.312 RON | 331.112 RON | 486.324 RON | 541.804 RON | 711.396 RON | 778.795 RON | 844.688 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 40.077 RON | 27.421 RON | 14.765 RON | 2.109 RON | — | — | — | — | 186.686 RON | 141.017 RON | 89.136 RON |
|---|
| Active circulante | 4.339 RON | 411 RON | 411 RON | 411 RON | 90.908 RON | 140.098 RON | 115.508 RON | 127.706 RON | 193.798 RON | 208.506 RON | 218.312 RON | 331.112 RON | 486.324 RON | 541.804 RON | 524.710 RON | 637.778 RON | 755.552 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.590 RON | -1.479 RON | -1.479 RON | -1.479 RON | 22.427 RON | 72.337 RON | 88.870 RON | 110.994 RON | 146.614 RON | 160.091 RON | 183.064 RON | 208.647 RON | 291.154 RON | 371.709 RON | 455.181 RON | 482.022 RON | 484.940 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.749 RON | 1.890 RON | 1.890 RON | 1.890 RON | 68.481 RON | 67.761 RON | 66.715 RON | 44.352 RON | 62.148 RON | 50.524 RON | 35.248 RON | 122.465 RON | 195.170 RON | 170.095 RON | 256.215 RON | 296.773 RON | 359.748 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|