Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 feb. 2017 și 29 mar. 2022.
Execuție lucrări de decolmatare mecanizată pentru 1800 ml
60 ore Lucrări săpare șanțuri
LUCRARI DE SAPAT SANTURI SI PODETE CU BULDOEXCAVATORUL
servicii de sapat tuburi în satul Gherae?tii Noi, comuna Gherae?ti, jude?ul Neam?
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2055533
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
376.187 RON
Profit net
74.574 RON
Capitaluri proprii
129.019 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 331.016 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 36.750 RON | 36.960 RON | 28.580 RON | 31.883 RON | 14.680 RON | 21.120 RON | 45.883 RON | 79.383 RON | 280.730 RON | 376.187 RON |
| Profit net | -13.365 RON | -5.571 RON | -16.783 RON | -16.528 RON | -19.660 RON | -26.303 RON | -27.600 RON | 4.568 RON | 26.076 RON | 74.574 RON |
| Total active | 13.569 RON | 16.778 RON | 19.339 RON | 13.341 RON | 8.883 RON | 19.083 RON | 24.464 RON | 37.845 RON | 149.861 RON | 219.655 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 29 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 36.222 RON |
| 23.438 RON |
| Active circulante | 13.569 RON | 16.778 RON | 19.339 RON | 13.341 RON | 8.883 RON | 19.083 RON | 24.464 RON | 37.845 RON | 113.639 RON | 196.217 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -19.073 RON | -24.644 RON | -41.427 RON | -57.954 RON | -77.614 RON | -103.916 RON | -131.516 RON | -126.947 RON | 54.445 RON | 129.019 RON |
|---|
| Datorii totale | 32.642 RON | 41.422 RON | 60.766 RON | 71.295 RON | 86.497 RON | 122.999 RON | 155.980 RON | 164.792 RON | 95.416 RON | 90.636 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 |
|---|