Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2094192
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
55.769 RON
Profit net
-17.069 RON
Capitaluri proprii
-81.424 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 57.137 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.186 RON | 13.175 RON | 25.634 RON | 26.068 RON | 18.127 RON | 32.926 RON | 40.572 RON | 39.434 RON | 38.143 RON | 45.986 RON | 47.002 RON | 55.769 RON |
| Profit net | -3.093 RON | -6.575 RON | -9.975 RON | 1.670 RON | -44 RON | 397 RON | -620 RON | 893 RON | -4.352 RON | -12.349 RON | -14.732 RON | -17.069 RON |
| Total active | 3.273 RON | 2.686 RON | 9.745 RON | 6.928 RON | 10.238 RON | 7.207 RON |
Comparație cu 1530 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2020.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.610 RON |
| 6.611 RON |
| 13.022 RON |
| 7.405 RON |
| 8.544 RON |
| 18.296 RON |
| Active circulante | 3.273 RON | 2.686 RON | 9.745 RON | 6.928 RON | 10.238 RON | 7.207 RON | 4.610 RON | 6.611 RON | 13.022 RON | 7.405 RON | 8.544 RON | 18.296 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -15.824 RON | -22.399 RON | -32.374 RON | -29.484 RON | -29.528 RON | -29.131 RON | -29.751 RON | -28.857 RON | -33.210 RON | -49.623 RON | -64.355 RON | -81.424 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.097 RON | 25.085 RON | 42.119 RON | 36.412 RON | 39.766 RON | 36.338 RON | 34.361 RON | 35.468 RON | 46.232 RON | 57.028 RON | 72.899 RON | 99.720 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|