Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 18 iul. 2017 și 23 sept. 2025.
Servicii de dirigentie de santier pentru "lucrari de reabilitare cladiri ".
Servicii dirigentie de santier
Servicii de dirigentie de santier
Servicii dirigentie de santier
Servicii dirigentie de santier
Servicii de dirigentie de santier pe perioada de execuţie a lucrărilor.
Servicii dirigentie santier- Strada Castelului, proiect SMIS 123339
Servicii dirigentie de santier Reabilitare drum auto Parc Slivut – DS Hunedoara 2020
Servicii dirigentie de santier
Servicii dirigentie de santier
Servicii dirigentie de santier
Servicii dirigentie de santier
Servicii dirigentie de santier
Servicii dirigentie de santier
Servicii dirigentie de santier
Servicii de dirigentie de santier pt. lucrari tehnico - edilitare
Servicii de dirigentie de santier pt. lucrari tehnico - edilitare
Servicii dirigentie de santier
Servicii de dirigentie de santier pt Retea secundara de canalizare in sat Pricaz, com.Turdas
Servicii de dirigentie de santier pt. Dispensar uman sat Pricaz, comuna Turdas
Servicii dirigentie de santier
Servicii dirigentie de santier
Servicii dirigentie de santier
Servicii dirigentie de santier
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2113340
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-02.
Cifră de afaceri
304.706 RON
Profit net
95.929 RON
Capitaluri proprii
121.499 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 175.642 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.641 RON | 145 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.430 RON | 18.786 RON | 44.052 RON | 36.798 RON | 35.895 RON | 62.989 RON | 67.944 RON | 118.689 RON | 161.174 RON | 120.286 RON | 304.706 RON |
| Profit net | 99 RON | -1.569 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.357 RON | 17.962 RON | 23.748 RON | 1.313 RON | -5.494 RON | 24.446 RON | 3.852 RON |
Comparație cu 47 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 49.776 RON |
| 10.264 RON |
| 5.971 RON |
| 95.929 RON |
| Total active | 54 RON | 5 RON | 5 RON | 5 RON | 5 RON | 5 RON | 5 RON | 12.063 RON | 35.791 RON | 42.188 RON | 46.441 RON | 69.338 RON | 74.144 RON | 120.339 RON | 167.302 RON | 179.437 RON | 191.100 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 86.583 RON |
|---|
| Active circulante | 54 RON | 5 RON | 5 RON | 5 RON | 5 RON | 5 RON | 5 RON | 12.063 RON | 35.791 RON | 42.188 RON | 46.441 RON | 69.338 RON | 74.144 RON | 120.339 RON | 167.302 RON | 179.437 RON | 104.517 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -7.056 RON | -8.625 RON | -8.625 RON | -8.625 RON | -8.625 RON | -8.625 RON | -6.195 RON | 11.693 RON | 35.442 RON | 36.754 RON | 31.261 RON | 55.707 RON | 59.559 RON | 109.335 RON | 119.598 RON | 125.570 RON | 121.499 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.110 RON | 8.630 RON | 8.630 RON | 8.630 RON | 8.630 RON | 8.630 RON | 6.200 RON | 370 RON | 349 RON | 5.434 RON | 15.180 RON | 13.631 RON | 14.585 RON | 11.004 RON | 47.704 RON | 53.867 RON | 69.601 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|