Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21203555
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.705.407 RON
Profit net
57.042 RON
Capitaluri proprii
467.793 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.254.397 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 117.014 RON | 12.982 RON | 34.779 RON | 106.511 RON | 29.266 RON | 18.334 RON | 10.320 RON | 1.153 RON | 21.580 RON | 4.360 RON | 45.360 RON | 297.518 RON | 359.501 RON | 1.042.111 RON | 1.431.177 RON | 1.551.232 RON | 1.705.407 RON |
| Profit net | 168 RON | -32.053 RON | -14.680 RON | -4.419 RON | -7.083 RON | 3.337 RON | 1.313 RON | -7.300 RON | -2.864 RON | -131 RON |
Comparație cu 391 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.390 RON |
| 41.920 RON |
| 21.620 RON |
| 123.730 RON |
| 160.767 RON |
| 83.113 RON |
| 57.042 RON |
| Total active | 92.724 RON | 74.117 RON | 72.878 RON | 43.078 RON | 25.295 RON | 29.904 RON | 32.615 RON | 37.575 RON | 44.311 RON | 37.021 RON | 38.225 RON | 201.173 RON | 449.396 RON | 424.072 RON | 698.206 RON | 878.697 RON | 889.714 RON |
|---|
| Active imobilizate | 41.351 RON | 29.500 RON | 17.700 RON | 5.900 RON | — | — | — | — | — | — | — | 100.211 RON | 213.250 RON | 232.225 RON | 390.072 RON | 544.321 RON | 505.722 RON |
|---|
| Active circulante | 51.373 RON | 44.617 RON | 55.178 RON | 37.178 RON | 25.295 RON | 29.904 RON | 32.615 RON | 37.575 RON | 44.311 RON | 37.021 RON | 38.225 RON | 100.962 RON | 236.146 RON | 191.847 RON | 308.134 RON | 334.376 RON | 383.992 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.808 RON | -36.890 RON | -52.505 RON | -56.923 RON | -64.006 RON | -60.670 RON | -59.357 RON | -66.657 RON | -69.521 RON | -69.652 RON | -58.262 RON | -16.342 RON | 38.142 RON | 161.872 RON | 322.639 RON | 405.752 RON | 467.793 RON |
|---|
| Datorii totale | 107.027 RON | 113.728 RON | 128.021 RON | 100.001 RON | 89.301 RON | 90.574 RON | 91.972 RON | 104.232 RON | 113.832 RON | 106.673 RON | 96.487 RON | 207.836 RON | 411.254 RON | 252.771 RON | 365.206 RON | 461.468 RON | 417.635 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 2 | 2 | 4 | 5 | 5 | 5 |
|---|