Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 24 sept. 2021 și 7 apr. 2026.
Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Servicii de catering pentru școli -PNMS
Serviciu de restaurant si de servire a mancarii
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21254958
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
5.320.383 RON
Profit net
486.070 RON
Capitaluri proprii
1.562.372 RON
Număr mediu salariați
23
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.610.251 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.665 RON | 68.803 RON | 56.413 RON | 36.049 RON | 20.838 RON | 115.522 RON | 58.786 RON | 55.933 RON | 64.872 RON | 0 RON | 599.781 RON | 594.601 RON | 2.561.392 RON | 3.144.166 RON | 4.690.181 RON | 5.320.383 RON |
| Profit net | -1.515 RON | -247 RON | -15.212 RON | -21.548 RON | -34.589 RON | -25.853 RON | -34.315 RON | -33.463 RON | -20.615 RON | -31.978 RON | 172.495 RON |
Comparație cu 555 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 27.593 RON |
| 360.263 RON |
| 467.229 RON |
| 310.094 RON |
| 486.070 RON |
| Total active | 33.561 RON | 17.795 RON | 3.915 RON | 4.891 RON | 37.179 RON | 44.605 RON | 44.227 RON | 14.168 RON | 10.321 RON | 9.704 RON | 347.775 RON | 581.873 RON | 626.922 RON | 1.622.098 RON | 3.324.487 RON | 11.690.336 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.267 RON | 7.721 RON | 189.601 RON | 853.587 RON | 1.414.715 RON | 2.608.352 RON |
|---|
| Active circulante | 33.561 RON | 17.795 RON | 3.915 RON | 4.891 RON | 37.179 RON | 44.605 RON | 44.227 RON | 14.168 RON | 10.321 RON | 9.704 RON | 340.508 RON | 574.152 RON | 437.321 RON | 768.511 RON | 1.909.772 RON | 9.081.984 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.415 RON | 9.167 RON | -6.045 RON | -27.593 RON | -62.181 RON | -88.034 RON | -122.349 RON | -155.813 RON | -176.428 RON | -208.405 RON | 9.005 RON | -61.284 RON | 298.979 RON | 766.208 RON | 1.076.302 RON | 1.562.372 RON |
|---|
| Datorii totale | 24.146 RON | 8.628 RON | 9.960 RON | 32.484 RON | 99.360 RON | 132.639 RON | 166.576 RON | 169.981 RON | 186.749 RON | 218.109 RON | 338.770 RON | 643.157 RON | 327.943 RON | 855.890 RON | 2.248.185 RON | 2.889.245 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 5 | 11 | 18 | 20 | 23 |
|---|