Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 sept. 2024 și 9 mar. 2026.
USA- ( 285x145x32 tei doua canate luminator)+montaj
Servicii de reparații mobilier
Usa-confectionat ( 225x102x32, capitonat, tei) si montat
PACHET LUCRARI CONFECTIONAT USI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21303880
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
384.878 RON
Profit net
-6.828 RON
Capitaluri proprii
-171.866 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 421.987 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 81.963 RON | 62.191 RON | 81.293 RON | 87.767 RON | 70.863 RON | 235.506 RON | 213.261 RON | 247.946 RON | 251.584 RON | 231.357 RON | 299.679 RON | 269.024 RON | 300.834 RON | 435.548 RON | 276.852 RON | 376.384 RON | 384.878 RON |
| Profit net | -13.496 RON | -3.671 RON | 5.704 RON | 10.489 RON | -2.489 RON | 12.510 RON | -36.112 RON | -1.947 RON | -26.833 RON | -12.215 RON |
Comparație cu 1010 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.717 RON |
| 2.163 RON |
| 1.536 RON |
| 56.828 RON |
| -89.332 RON |
| -66.263 RON |
| -6.828 RON |
| Total active | 14.427 RON | 12.962 RON | 63.026 RON | 33.634 RON | 66.365 RON | 102.906 RON | 62.769 RON | 79.719 RON | 73.529 RON | 78.402 RON | 96.137 RON | 125.897 RON | 143.325 RON | 203.510 RON | 179.244 RON | 117.472 RON | 119.593 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 2.420 RON | 1.745 RON | 1.070 RON | 394 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 14.427 RON | 12.962 RON | 63.026 RON | 33.634 RON | 66.365 RON | 100.486 RON | 61.024 RON | 78.649 RON | 73.135 RON | 78.402 RON | 96.137 RON | 125.897 RON | 143.325 RON | 203.510 RON | 179.244 RON | 117.472 RON | 119.593 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -17.123 RON | -20.794 RON | -15.090 RON | -4.601 RON | -7.090 RON | 5.420 RON | -30.691 RON | -32.639 RON | -59.472 RON | -71.687 RON | -69.970 RON | -67.807 RON | -66.271 RON | -9.443 RON | -98.775 RON | -165.038 RON | -171.866 RON |
|---|
| Datorii totale | 31.550 RON | 33.756 RON | 78.116 RON | 38.235 RON | 73.455 RON | 97.486 RON | 93.460 RON | 112.358 RON | 133.001 RON | 150.089 RON | 166.107 RON | 193.704 RON | 209.596 RON | 212.953 RON | 278.019 RON | 282.510 RON | 291.459 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 5 | 4 |
|---|