Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21329180
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-29.
Cifră de afaceri
131.137 RON
Profit net
20.396 RON
Capitaluri proprii
44.941 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 165.201 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 108.839 RON | 104.750 RON | 80.466 RON | 77.664 RON | 36.411 RON | 39.794 RON | 103.359 RON | 147.533 RON | 152.299 RON | 229.330 RON | 186.010 RON | 120.201 RON | 120.337 RON | 131.137 RON |
| Profit net | -3.624 RON | -17.567 RON | -13.148 RON | -15.670 RON | -34.776 RON | -35.932 RON | -1.398 RON | 17.581 RON | 14.000 RON | 51.478 RON | 28.262 RON | 26.699 RON | 24.207 RON | 20.396 RON |
| Total active |
Comparație cu 1342 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2022.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 77.338 RON |
| 70.518 RON |
| 80.569 RON |
| 65.635 RON |
| 74.488 RON |
| 70.266 RON |
| 88.659 RON |
| 91.503 RON |
| 120.814 RON |
| 146.022 RON |
| 145.179 RON |
| 116.156 RON |
| 84.186 RON |
| 80.589 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 77.338 RON | 70.518 RON | 80.569 RON | 65.635 RON | 74.488 RON | 70.266 RON | 88.659 RON | 91.503 RON | 120.814 RON | 146.022 RON | 145.179 RON | 116.156 RON | 84.186 RON | 80.589 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -19.103 RON | -36.670 RON | -49.819 RON | -65.488 RON | -100.265 RON | -136.284 RON | -137.683 RON | -120.102 RON | -106.101 RON | -54.623 RON | -26.361 RON | 337 RON | 24.544 RON | 44.941 RON |
|---|
| Datorii totale | 97.786 RON | 108.533 RON | 131.733 RON | 132.468 RON | 176.098 RON | 207.895 RON | 227.687 RON | 212.950 RON | 226.915 RON | 200.645 RON | 171.540 RON | 115.819 RON | 59.642 RON | 35.648 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|