Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 oct. 2017 și 13 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 63 atribuiri.
PACHET PRODUSE CONSUMABILE
CARTUS LASER
PACHET PRODUSE CONSUMABILE
Achiziție produse consumabile și IT.
PACHET PRODUSE CONSUMABILE
PACHET PRODUSE CONSUMABILE
PACHET PRODUSE CONSUMABILE
Materiale de birou
PACHET PRODUSE CONSUMABILE
Achiziționarea unui pachet de software cu continut educational, conform ADV 1456896 din 18.11.2024
frigider
Aspirator cu sac Electrolux EEG43WR, 650 W, 3 l, indicator sac plin, rosu - Cresa 8
PACHET PRODUSE CONSUMABILE
Produse consumabile
Masina de spalat si Aspirator
materale de birou
PACHET PRODUSE CONSUMABILE SI IT
Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
papetarie
MULTIFUNCTIONALA
materiale birou
IMPRIMANTA
papetarie
PACHET PRODUSE CONSUMABILE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21333679
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.482.682 RON
Profit net
16.513 RON
Capitaluri proprii
477.074 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.829.244 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 114.132 RON | 193.897 RON | 376.222 RON | 503.336 RON | 539.247 RON | 558.248 RON | 704.117 RON | 658.940 RON | 740.424 RON | 865.974 RON | 1.028.460 RON | 1.268.944 RON | 1.373.906 RON | 1.232.835 RON | 1.469.710 RON | 2.258.989 RON | 1.482.682 RON |
| Profit net | 3.939 RON | 10.169 RON | 10.215 RON | 2.906 RON | 7.349 RON | 8.466 RON | 16.724 RON | 20.877 RON | 7.726 RON | 18.519 RON | 22.279 RON | 28.218 RON |
Comparație cu 2904 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 50.487 RON |
| 78.060 RON |
| 119.560 RON |
| 172.091 RON |
| 16.513 RON |
| Total active | 88.396 RON | 63.875 RON | 231.607 RON | 130.759 RON | 150.882 RON | 280.314 RON | 261.935 RON | 309.563 RON | 342.388 RON | 463.910 RON | 492.352 RON | 495.145 RON | 662.192 RON | 685.968 RON | 585.006 RON | 747.565 RON | 859.686 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 39.787 RON | 29.629 RON | 19.470 RON | 18.091 RON | 55.949 RON | 38.231 RON | 20.514 RON | 124.545 RON |
|---|
| Active circulante | 88.396 RON | 63.875 RON | 231.607 RON | 130.759 RON | 150.882 RON | 280.314 RON | 261.935 RON | 309.563 RON | 342.388 RON | 424.123 RON | 462.723 RON | 475.675 RON | 644.101 RON | 630.019 RON | 546.775 RON | 727.051 RON | 735.141 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.371 RON | 17.540 RON | 27.755 RON | 30.661 RON | 118.010 RON | 126.476 RON | 143.201 RON | 164.078 RON | 171.803 RON | 190.322 RON | 186.356 RON | 214.574 RON | 222.955 RON | 258.909 RON | 378.470 RON | 508.561 RON | 477.074 RON |
|---|
| Datorii totale | 81.025 RON | 46.335 RON | 209.497 RON | 140.156 RON | 32.872 RON | 171.647 RON | 118.734 RON | 145.485 RON | 170.585 RON | 273.588 RON | 305.996 RON | 280.571 RON | 439.237 RON | 427.059 RON | 206.536 RON | 239.004 RON | 269.888 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 |
|---|