Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 mai 2017 și 18 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 42 atribuiri.
Amenajare teren aproximativ 300 mp si curatare acostamente 428 mp
Reabilitare Drum str. Cimitirului
Întreținere drumuri comunale Ploscuțeni și Cimitir Argea
Reabilitare drum.
Lucrari de intretinere a drumurilor.
Servicii de vidanjare.
Lucrari de reparatii si zugraveli.
Lucrari de reparatii si zugraveli.
Lucrari de intretinere a drumurilor.
Igienizare islaz.
Servicii de deszapezire.
Lucrari de intretinere a drumurilor.
Servicii de vidanjare
Decolmatari si pietruiri.
Deszapezire.
Servicii de vidanjare
Lucrari de intretinere.
Vidanjare.
Tarcuri metalice.
Deszapezire.
Intretinere drumuri Comunale.
Lucrari de zugravit si reparatii
Incarccare si transport moluz.
Servicii de vidanjare.
Deszapezire.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21360622
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ILIAŞI ŞTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
384.079 RON
Profit net
159.945 RON
Capitaluri proprii
160.823 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 274.299 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 117.932 RON | 100.210 RON | 55.460 RON | 91.040 RON | 136.740 RON | 168.872 RON | 201.350 RON | 199.199 RON | 60.250 RON | 212.560 RON | 209.000 RON | 118.264 RON | 153.650 RON | 184.700 RON | 207.100 RON | 284.500 RON | 384.079 RON |
| Profit net | 74.933 RON | 32.270 RON | -1.598 RON | 18.037 RON | 41.896 RON | 51.354 RON | 71.733 RON | 16.248 RON | -12.600 RON | 69.667 RON | 54.992 RON | 30.577 RON |
Comparație cu 57 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 46.219 RON |
| 54.003 RON |
| 33.268 RON |
| 68.849 RON |
| 159.945 RON |
| Total active | 83.127 RON | 65.990 RON | 26.092 RON | 66.670 RON | 79.438 RON | 52.946 RON | 106.051 RON | 123.531 RON | 77.240 RON | 147.969 RON | 113.185 RON | 121.789 RON | 102.827 RON | 151.247 RON | 97.014 RON | 184.514 RON | 173.442 RON |
|---|
| Active imobilizate | 593 RON | 593 RON | 593 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 6.187 RON | 1.237 RON | — | — | 6.563 RON | 1.313 RON | 14.375 RON |
|---|
| Active circulante | 82.534 RON | 65.397 RON | 25.499 RON | 66.670 RON | 79.438 RON | 52.946 RON | 106.051 RON | 123.531 RON | 77.240 RON | 147.969 RON | 106.998 RON | 120.552 RON | 102.827 RON | 151.247 RON | 90.451 RON | 183.201 RON | 159.067 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 75.133 RON | 32.470 RON | -1.398 RON | 16.639 RON | 42.096 RON | 51.554 RON | 71.933 RON | 16.448 RON | -12.400 RON | 57.267 RON | 88.259 RON | 118.836 RON | 76.998 RON | 131.001 RON | 37.945 RON | 69.049 RON | 160.823 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.994 RON | 33.520 RON | 27.490 RON | 50.031 RON | 37.342 RON | 1.392 RON | 34.118 RON | 107.083 RON | 89.640 RON | 90.702 RON | 24.926 RON | 2.953 RON | 25.829 RON | 20.246 RON | 59.069 RON | 115.465 RON | 12.619 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|