Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2138892
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
58.690 RON
Profit net
-990 RON
Capitaluri proprii
-64.590 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 15.306 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 172.585 RON | 195.241 RON | 186.316 RON | 171.303 RON | 168.314 RON | 131.512 RON | 109.530 RON | 68.757 RON | 79.672 RON | 80.723 RON | 68.170 RON | 41.803 RON | 48.520 RON | 57.825 RON | 65.989 RON | 55.200 RON | 58.690 RON |
| Profit net | -21.922 RON | -13.936 RON | 1.788 RON | -11.472 RON | -12.979 RON | -40.649 RON | -28.300 RON | -17.372 RON | -36.319 RON | -18.795 RON |
Comparație cu 62 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 32), pentru anul 2025.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.516 RON |
| 26.390 RON |
| 7.310 RON |
| 8.232 RON |
| 17.134 RON |
| 1.648 RON |
| -990 RON |
| Total active | 154.524 RON | 147.069 RON | 181.447 RON | 174.696 RON | 156.128 RON | 103.198 RON | 86.305 RON | 65.781 RON | 31.310 RON | 2.633 RON | 3.413 RON | 8.260 RON | 8.521 RON | 10.610 RON | 7.022 RON | 9.790 RON | 8.840 RON |
|---|
| Active circulante | 154.524 RON | 147.069 RON | 181.447 RON | 174.696 RON | 156.128 RON | 103.198 RON | 86.305 RON | 65.781 RON | 31.310 RON | 2.633 RON | 3.413 RON | 8.260 RON | 8.521 RON | 10.610 RON | 7.022 RON | 9.790 RON | 8.840 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 50.205 RON | 36.269 RON | 38.057 RON | 26.585 RON | 13.606 RON | -27.043 RON | -55.343 RON | -72.715 RON | -109.034 RON | -127.829 RON | -124.314 RON | -97.924 RON | -90.614 RON | -82.382 RON | -65.248 RON | -63.600 RON | -64.590 RON |
|---|
| Datorii totale | 104.319 RON | 110.800 RON | 143.390 RON | 148.111 RON | 142.522 RON | 130.241 RON | 141.648 RON | 138.496 RON | 140.344 RON | 130.462 RON | 127.727 RON | 106.184 RON | 99.135 RON | 92.992 RON | 72.270 RON | 73.390 RON | 73.430 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|