Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21434738
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ŢURLICĂ VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
356.373 RON
Profit net
42.928 RON
Capitaluri proprii
213.072 RON
Număr mediu salariați
10
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 178.110 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23.396 RON | 26.094 RON | 19.722 RON | 18.180 RON | 17.222 RON | 13.675 RON | 14.507 RON | 17.036 RON | 27.702 RON | 69.135 RON | 356.373 RON |
| Profit net | 1.521 RON | 5.989 RON | 1.645 RON | 3.917 RON | 3.588 RON | -2.028 RON | 1.722 RON | 4.439 RON | 11.206 RON | 23.566 RON | 42.928 RON |
| Total active | 9.948 RON | 14.996 RON | 19.363 RON | 22.420 RON | 21.786 RON | 19.239 RON | 20.803 RON | 25.254 RON | 39.427 RON | 96.354 RON | 323.669 RON |
Comparație cu 2510 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2020.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 52 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 3.576 RON |
| Active circulante | 9.896 RON | 14.996 RON | 19.363 RON | 22.420 RON | 21.786 RON | 19.239 RON | 20.803 RON | 25.254 RON | 39.427 RON | 96.354 RON | 320.093 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.467 RON | 9.456 RON | 11.101 RON | 15.018 RON | 18.606 RON | 16.579 RON | 18.301 RON | 22.740 RON | 33.946 RON | 57.512 RON | 213.072 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.481 RON | 5.540 RON | 8.262 RON | 7.402 RON | 3.180 RON | 2.660 RON | 2.502 RON | 2.514 RON | 5.481 RON | 38.842 RON | 110.597 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 10 |
|---|