Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21474830
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
905.533 RON
Profit net
62.931 RON
Capitaluri proprii
444.406 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 972.623 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 287.737 RON | 201.603 RON | 498.387 RON | 691.129 RON | 475.806 RON | 581.452 RON | 501.210 RON | 513.333 RON | 600.000 RON | 661.597 RON | 611.176 RON | 695.126 RON | 1.105.882 RON | 1.099.580 RON | 678.787 RON | 750.140 RON | 905.533 RON |
| Profit net | 33.757 RON | 13.243 RON | 32.706 RON | 42.455 RON | 9.073 RON | 20.364 RON | 26.161 RON | 18.856 RON | 12.145 RON | 128.219 RON | 39.291 RON | 3.581 RON |
Comparație cu 13 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 20), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 71.089 RON |
| 48.138 RON |
| 35.335 RON |
| 50.828 RON |
| 62.931 RON |
| Total active | 60.920 RON | 96.943 RON | 190.735 RON | 175.628 RON | 177.427 RON | 215.181 RON | 238.299 RON | 253.659 RON | 132.186 RON | 275.776 RON | 302.850 RON | 318.741 RON | 388.404 RON | 420.558 RON | 391.652 RON | 470.455 RON | 526.582 RON |
|---|
| Active circulante | 60.920 RON | 96.943 RON | 190.735 RON | 175.628 RON | 177.427 RON | 215.181 RON | 238.299 RON | 253.659 RON | 132.186 RON | 275.776 RON | 302.850 RON | 318.741 RON | 388.404 RON | 420.558 RON | 391.652 RON | 470.455 RON | 526.582 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 40.707 RON | 53.950 RON | 86.656 RON | 129.111 RON | 138.184 RON | 22.736 RON | 48.896 RON | 67.752 RON | 78.525 RON | 206.744 RON | 246.046 RON | 249.627 RON | 246.897 RON | 295.063 RON | 330.397 RON | 381.225 RON | 444.406 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.213 RON | 42.993 RON | 104.079 RON | 46.517 RON | 39.243 RON | 192.445 RON | 189.403 RON | 185.907 RON | 53.661 RON | 69.032 RON | 56.804 RON | 69.114 RON | 141.507 RON | 104.164 RON | 50.245 RON | 78.220 RON | 70.331 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 8 | 18 | 12 | 12 | 16 | 15 | 11 | 17 | 18 | 16 | 14 | 17 | 18 | 10 | 8 | 8 |
|---|