Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21521370
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MURARU NICOLAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
216.858 RON
Profit net
10.890 RON
Capitaluri proprii
81.870 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 165.846 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 133.745 RON | 56.380 RON | 47.922 RON | 63.555 RON | 51.318 RON | 0 RON | 45.121 RON | 116.232 RON | 82.889 RON | — | 110.664 RON | 112.109 RON | 112.024 RON | 116.403 RON | 175.592 RON | 143.775 RON | 216.858 RON |
| Profit net | 5.114 RON | -2.409 RON | -400 RON | 1.028 RON | -814 RON | 0 RON | 6.566 RON | 36.681 RON | 31.140 RON | 0 RON | 2.647 RON | 13.203 RON |
Comparație cu 1820 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -5.566 RON |
| -12.248 RON |
| 28.276 RON |
| 13.616 RON |
| 10.890 RON |
| Total active | 18.101 RON | 22.576 RON | 23.093 RON | 27.499 RON | 29.062 RON | 29.051 RON | 43.314 RON | 53.261 RON | 49.407 RON | — | 58.245 RON | 73.217 RON | 67.202 RON | 56.752 RON | 82.542 RON | 75.881 RON | 89.874 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 18.101 RON | 22.576 RON | 23.093 RON | 27.499 RON | 29.062 RON | 29.051 RON | 43.314 RON | 53.261 RON | 49.407 RON | — | 58.245 RON | 73.217 RON | 67.202 RON | 56.752 RON | 82.542 RON | 75.881 RON | 89.874 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 10.944 RON | 8.535 RON | 8.134 RON | 9.163 RON | 8.349 RON | 8.349 RON | 14.915 RON | 51.596 RON | 47.736 RON | 0 RON | 53.210 RON | 66.413 RON | 60.847 RON | 48.599 RON | 76.876 RON | 70.980 RON | 81.870 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.157 RON | 14.041 RON | 14.959 RON | 18.336 RON | 20.713 RON | 20.702 RON | 28.399 RON | 1.665 RON | 1.671 RON | 0 RON | 5.035 RON | 6.852 RON | 6.403 RON | 8.201 RON | 5.666 RON | 4.901 RON | 8.004 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
|---|