Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 30 sept. 2022 și 16 dec. 2025.
Lucrari de reparatii generale si de renovare
PREST SERV ZUGRAVIRE INTERIOARE
PREST SERV ZUGRAVIRE EXTERIOARA
PREST SERV ZUGRAVIRE INTERIOARE SI GLETUIRE
PREST SERV DEPUNERE PAVAJ
Lucrari de reparatii la Caminul Cultural sin sat Teleac
ZUGRAVIRE EXTERIOARA
ZUGRAVIRE
ACOPERIRE SCARA
MONTAREA GARD
ZUGRAVIRE SALA DE CLASA
LUCRARI DE REPARARE SI AMENAJARE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21575893
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
129.182 RON
Profit net
20.371 RON
Capitaluri proprii
-90.111 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 160.720 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 35.840 RON | 62.050 RON | 61.027 RON | 57.700 RON | 94.165 RON | 29.920 RON | 117.846 RON | 86.327 RON | 47.400 RON | 151.909 RON | 335.674 RON | 338.912 RON | 76.336 RON | 69.600 RON | 134.557 RON | 24.845 RON | 129.182 RON |
| Profit net | -10.852 RON | -8.933 RON | 15.058 RON | 8.088 RON | 58.715 RON | -21.831 RON | 3.734 RON | 761 RON | -7.364 RON | 26.106 RON | 81.472 RON |
Comparație cu 488 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 96.544 RON |
| -34.138 RON |
| -51.101 RON |
| -125.900 RON |
| 3.874 RON |
| 20.371 RON |
| Total active | 7.025 RON | 3.663 RON | 7.395 RON | 6.646 RON | 65.289 RON | 44.668 RON | 58.751 RON | 53.924 RON | 34.370 RON | 85.321 RON | 131.086 RON | 101.274 RON | 63.109 RON | 16.631 RON | 9.365 RON | 10.016 RON | 53.985 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.077 RON | — | — | — | — | — | 3.960 RON | 3.168 RON | 2.376 RON | 11.584 RON | 8.792 RON | 6.000 RON | 4.000 RON | 2.000 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 5.948 RON | 3.663 RON | 7.395 RON | 6.646 RON | 65.289 RON | 44.668 RON | 54.791 RON | 50.756 RON | 31.994 RON | 73.737 RON | 122.294 RON | 95.274 RON | 59.109 RON | 14.631 RON | 9.365 RON | 10.016 RON | 53.985 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.490 RON | -17.423 RON | -2.365 RON | 5.723 RON | 64.439 RON | 42.607 RON | 46.341 RON | 47.101 RON | 39.737 RON | 65.843 RON | 126.263 RON | 96.784 RON | 62.646 RON | 11.545 RON | -114.355 RON | -110.482 RON | -90.111 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.515 RON | 17.638 RON | 9.760 RON | 923 RON | 850 RON | 2.061 RON | 12.410 RON | 16.502 RON | 4.312 RON | 19.478 RON | 4.823 RON | 4.490 RON | 463 RON | 5.086 RON | 123.720 RON | 120.498 RON | 144.096 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 4 | 5 | 4 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 |
|---|