Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 sept. 2019 și 30 mar. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 81 atribuiri.
PACHET INTRETINERE AUTOTURISME
Acumulator
PACHET INTRETINERE AUTOTURISME
ANVELOPA IARNA 225/55/16C
PACHET ACCESORII AUTO
Piese auto
PACHET INTRETINERE AUTOTURISME
PACHET INTRETINERE AUTOTURISME
PACHET INTRETINERE AUTOTURISME
Achizitie pachet intretinere auto FIAT AG17PCM 02.2025
ALCOOL TEHNIC 1L
PACHET INTRETINERE
PACHET INTRETINERE AUTO 08.2024
PACHET INTRETINERE AUTOTURISME
PACHET INTRETINERE
PACHET INTRETINERE AUTOTURISME
PACHET INTRETINERE AUTOTURISME
PACHET INTRETINERE AUTOTURISME
LICHID AD BLUE 10L
PACHET INTRETINERE AUTOTURISME
Achizitie pachet intretinere auto
LICHID AD BLUE 10L
PACHET INTRETINERE AUTOTURISME
LICHID AD BLUE 10L
PACHET INTRETINERE DACIA DUSTER
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21613997
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.609.302 RON
Profit net
55.438 RON
Capitaluri proprii
-116.232 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.299.682 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 478.160 RON | 554.482 RON | 775.320 RON | 668.268 RON | 649.547 RON | 859.273 RON | 845.426 RON | 945.267 RON | 838.298 RON | 1.022.513 RON | 1.174.163 RON | 1.260.303 RON | 1.517.922 RON | 1.743.134 RON | 2.210.248 RON | 2.408.788 RON | 2.609.302 RON |
| Profit net | 3.080 RON | -3.248 RON | -21.532 RON | -32.569 RON | -17.088 RON | -10.670 RON | -24.606 RON | 3.646 RON | -16.408 RON | -24.906 RON |
Comparație cu 3257 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -5.415 RON |
| -8.310 RON |
| -28.231 RON |
| -28.671 RON |
| -25.970 RON |
| -5.164 RON |
| 55.438 RON |
| Total active | 301.715 RON | 325.099 RON | 279.512 RON | 286.241 RON | 324.564 RON | 340.520 RON | 354.469 RON | 389.494 RON | 443.591 RON | 445.909 RON | 521.198 RON | 535.861 RON | 498.398 RON | 509.735 RON | 622.335 RON | 689.433 RON | 871.076 RON |
|---|
| Active imobilizate | 62.136 RON | 44.700 RON | 27.264 RON | 9.828 RON | 1.734 RON | 330 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | 0 RON | — | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 239.579 RON | 280.399 RON | 252.248 RON | 276.413 RON | 322.830 RON | 340.190 RON | 354.469 RON | 389.494 RON | 443.591 RON | 445.909 RON | 521.198 RON | 535.861 RON | 498.398 RON | 509.735 RON | 622.335 RON | 689.433 RON | 871.076 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 77.471 RON | 74.223 RON | 52.691 RON | 20.122 RON | 3.034 RON | -7.636 RON | -32.242 RON | -28.595 RON | -45.004 RON | -69.910 RON | -75.324 RON | -83.634 RON | -111.865 RON | -140.537 RON | -166.506 RON | -171.670 RON | -116.232 RON |
|---|
| Datorii totale | 224.244 RON | 250.876 RON | 226.821 RON | 266.119 RON | 321.530 RON | 348.156 RON | 386.711 RON | 418.089 RON | 488.595 RON | 515.819 RON | 596.522 RON | 619.495 RON | 610.263 RON | 650.272 RON | 788.841 RON | 861.103 RON | 987.308 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
|---|