Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21646277
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GĂINAR AUGUSTA-VERONICA
Prin: GĂINAR AUGUSTA-VERONICA
Prin: GĂINAR AUGUSTA-VERONICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
572.875 RON
Profit net
-607 RON
Capitaluri proprii
-883.904 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 667.325 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 278.842 RON | 107.613 RON | 1.050.616 RON | 526.659 RON | 117.500 RON | 572.875 RON | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -5.097 RON | -6.948 RON | -390 RON | -514 RON | -159.205 RON | -115.609 RON | -54.600 RON | -207.562 RON | -122.996 RON | -46.566 RON | -123.389 RON |
Comparație cu 517 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2019.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -31.172 RON |
| -26.354 RON |
| 2.120 RON |
| -14.748 RON |
| 22.298 RON |
| -607 RON |
| Total active | 2.067.118 RON | 2.185.211 RON | 2.278.504 RON | 2.583.327 RON | 2.480.973 RON | 2.479.383 RON | 2.334.616 RON | 2.255.198 RON | 2.114.809 RON | 1.796.361 RON | 1.312.853 RON | 808.320 RON | 432.670 RON | 273.908 RON | 129.319 RON | 13.209 RON | 13.122 RON |
|---|
| Active imobilizate | 263.565 RON | 263.093 RON | 263.093 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.803.553 RON | 1.922.118 RON | 2.015.411 RON | 2.583.327 RON | 2.480.973 RON | 2.479.383 RON | 2.334.616 RON | 2.255.198 RON | 2.114.809 RON | 1.796.361 RON | 1.312.853 RON | 808.320 RON | 432.670 RON | 273.908 RON | 129.319 RON | 13.209 RON | 13.122 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.341 RON | -4.607 RON | -4.997 RON | -5.512 RON | -164.718 RON | -280.326 RON | -334.927 RON | -542.489 RON | -665.485 RON | -712.051 RON | -835.440 RON | -866.613 RON | -892.966 RON | -890.846 RON | -905.594 RON | -883.296 RON | -883.904 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.064.777 RON | 2.189.818 RON | 2.283.501 RON | 2.588.839 RON | 2.645.691 RON | 2.759.709 RON | 2.669.543 RON | 2.797.687 RON | 2.780.294 RON | 2.508.412 RON | 2.148.293 RON | 1.674.933 RON | 1.325.636 RON | 1.164.754 RON | 1.034.913 RON | 896.505 RON | 897.026 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|