Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21672209
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: AXINTE GABRIEL
Prin: AXINTE GABRIEL
Prin: AXINTE GABRIEL
Prin: AXINTE GABRIEL
Prin: AXINTE GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.404.058 RON
Profit net
501.882 RON
Capitaluri proprii
519.232 RON
Număr mediu salariați
10
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 756.657 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 16.945 RON | 15.210 RON | 18.050 RON | 10.680 RON | 15.925 RON | 29.830 RON | 115.920 RON | 162.925 RON | 193.952 RON | 287.644 RON | 279.565 RON | 189.514 RON | 253.462 RON | 281.380 RON | 402.337 RON | 823.918 RON | 1.404.058 RON |
| Profit net | 8.061 RON | 2.627 RON | 3.869 RON | 1.895 RON | 5.780 RON | 12.699 RON | 80.020 RON | 75.605 RON | 76.329 RON | 100.136 RON | 80.776 RON | 23.649 RON | 102.871 RON |
Comparație cu 231 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 151.576 RON |
| 189.553 RON |
| 491.447 RON |
| 501.882 RON |
| Total active | 5.747 RON | 7.955 RON | 12.093 RON | 13.967 RON | 12.423 RON | 19.095 RON | 97.876 RON | 88.829 RON | 89.955 RON | 142.496 RON | 91.695 RON | 80.351 RON | 134.727 RON | 176.743 RON | 221.815 RON | 617.698 RON | 739.059 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 182 RON | 2.724 RON | 1.984 RON | 613 RON | 17 RON | — | — | 21.731 RON | 121.358 RON |
|---|
| Active circulante | 5.747 RON | 7.955 RON | 12.093 RON | 13.967 RON | 12.423 RON | 19.095 RON | 97.876 RON | 88.829 RON | 89.773 RON | 139.772 RON | 89.711 RON | 79.738 RON | 134.710 RON | 176.743 RON | 221.815 RON | 595.967 RON | 617.701 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.940 RON | 7.538 RON | 11.407 RON | 13.303 RON | 12.188 RON | 19.297 RON | 93.149 RON | 76.683 RON | 78.679 RON | 133.815 RON | 83.589 RON | 25.999 RON | 128.870 RON | 154.156 RON | 200.553 RON | 504.500 RON | 519.232 RON |
|---|
| Datorii totale | 807 RON | 417 RON | 686 RON | 664 RON | 235 RON | 413 RON | 4.727 RON | 12.146 RON | 11.276 RON | 9.081 RON | 12.606 RON | 54.352 RON | 5.857 RON | 22.587 RON | 21.262 RON | 113.762 RON | 223.427 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | — | — | — | — | 2 | 3 | 5 | 6 | 4 | 3 | 2 | 3 | 4 | 10 |
|---|