Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 oct. 2017 și 27 nov. 2017.
Modernizare si consolidare acoperis
lucrari hidroizolatii terase
Achizitie directa lucrari de reparatie si renovare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21732556
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
688.635 RON
Profit net
19.048 RON
Capitaluri proprii
374.027 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 897.785 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 340.374 RON | 226.045 RON | 176.268 RON | 160.861 RON | 224.278 RON | 298.974 RON | 617.384 RON | 502.017 RON | 659.339 RON | 609.175 RON | 315.546 RON | 658.938 RON | 1.004.957 RON | 914.655 RON | 688.635 RON |
| Profit net | 10.932 RON | 23.108 RON | 677 RON | 12.145 RON | 20.742 RON | 29.877 RON | 67.509 RON | 33.715 RON | 57.280 RON | 1.359 RON | 5.906 RON | 5.710 RON | 31.151 RON | 35.630 RON | 19.048 RON |
| Total active |
Comparație cu 352 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 182.766 RON |
| 204.159 RON |
| 203.205 RON |
| 214.116 RON |
| 285.197 RON |
| 362.529 RON |
| 351.479 RON |
| 314.494 RON |
| 549.389 RON |
| 447.391 RON |
| 521.752 RON |
| 754.292 RON |
| 771.958 RON |
| 897.779 RON |
| 828.586 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 11.603 RON | 0 RON | — | 4.561 RON | 4.577 RON | 1.875 RON | 2.421 RON | 1.945 RON | 1.468 RON | 992 RON |
|---|
| Active circulante | 182.766 RON | 204.159 RON | 203.205 RON | 214.116 RON | 285.197 RON | 350.926 RON | 351.479 RON | 314.494 RON | 544.828 RON | 442.814 RON | 519.877 RON | 751.871 RON | 770.013 RON | 896.311 RON | 827.594 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 55.385 RON | 78.493 RON | 79.170 RON | 91.315 RON | 112.056 RON | 141.934 RON | 209.443 RON | 243.158 RON | 300.438 RON | 301.797 RON | 307.589 RON | 288.916 RON | 320.007 RON | 354.979 RON | 374.027 RON |
|---|
| Datorii totale | 127.381 RON | 125.666 RON | 124.035 RON | 122.801 RON | 173.141 RON | 220.595 RON | 142.036 RON | 71.336 RON | 248.951 RON | 145.594 RON | 300.236 RON | 465.376 RON | 451.951 RON | 542.800 RON | 454.559 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 |
|---|