Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 mar. 2022 și 12 mai 2025.
Furnizare lemn foc esență tare
Prestări servicii exploatare forestieră
Furnizare lemn foc esență tare la Primăria comunei Padeș
Furnizare lemn foc la Primăria comunei Padeș
Lemn foc esenta tare
Furnizare lemn foc la Primăria comunei Padeș
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21783215
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SANDU NELU
Prin: SANDU NELU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.368.904 RON
Profit net
90.483 RON
Capitaluri proprii
1.055.324 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.357.436 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 19.175 RON | 21.010 RON | 12.910 RON | — | 0 RON | — | — | 156.640 RON | 458.171 RON | 1.161.084 RON | 1.206.514 RON | 742.786 RON | 433.059 RON | 806.287 RON | 1.340.909 RON | 1.143.598 RON | 1.368.904 RON |
| Profit net | 4.452 RON | -1.257 RON | 1.447 RON | 693 RON | 0 RON | — | 2.078 RON | -16.418 RON | 64.101 RON | 527.643 RON | 15.343 RON | 97.204 RON | -49.881 RON |
Comparație cu 377 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -105.352 RON |
| 334.199 RON |
| 183.012 RON |
| 90.483 RON |
| Total active | 58.363 RON | 41.321 RON | 45.953 RON | 36.366 RON | 36.231 RON | 36.231 RON | 23.405 RON | 58.549 RON | 237.469 RON | 856.642 RON | 680.466 RON | 727.227 RON | 660.382 RON | 597.954 RON | 1.049.919 RON | 1.091.774 RON | 1.242.660 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 131.670 RON | 108.434 RON | 91.267 RON | 69.313 RON | 75.908 RON | 94.170 RON | 120.446 RON | 224.692 RON | 183.323 RON |
|---|
| Active circulante | 58.363 RON | 41.321 RON | 45.953 RON | 36.366 RON | 36.231 RON | 36.231 RON | 23.405 RON | 58.549 RON | 105.799 RON | 748.208 RON | 589.199 RON | 657.914 RON | 584.474 RON | 503.784 RON | 929.473 RON | 867.082 RON | 1.059.337 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.972 RON | -4.228 RON | -2.781 RON | -2.088 RON | -2.088 RON | -2.088 RON | -10 RON | -16.428 RON | 47.673 RON | 575.316 RON | 590.658 RON | 687.862 RON | 637.981 RON | 532.629 RON | 781.828 RON | 964.841 RON | 1.055.324 RON |
|---|
| Datorii totale | 61.335 RON | 45.549 RON | 48.734 RON | 38.454 RON | 38.319 RON | 38.319 RON | 23.415 RON | 74.977 RON | 189.796 RON | 281.326 RON | 89.808 RON | 39.365 RON | 22.401 RON | 65.325 RON | 268.091 RON | 126.933 RON | 187.336 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 1 | 3 | 5 | 3 | 5 | 6 | 5 | 3 |
|---|