Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 apr. 2019 și 22 aug. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 34 atribuiri.
Servicii de dirigentie de santier
Servicii de dirigentie de santier - Statia CF Curtea de Arges
Serv dirig sant - Reabilitarea moderată a clădirilor publice, Clădirea Școlii Gimnaziale Șugag
Servicii de dirigentie de santier in cadrul Proiectului : INTRARE FORUL LUI TRAIAN
Servicii de dirigenție de șantier pentru obiectivul de investiții “LUCRĂRI DE INTERVENŢIE LA IMOBILE
Servicii dirigentie de santier ÎNFIINȚARE SIST DE CANALIZARE MENAJERĂ ÎN ZONA TURISTICĂ L PRIGOANEI
Dirigentie de santier lucrare - ÎNFIINŢARE SISTEM DE ALIMENTARE CU APĂ ÎN ZONA TURISTICĂ LUNCILE PR
Servicii de dirigenție de șantier Terasa X
Servicii dirigentie de santier pentru proiectul -Modernizare si dotare camin cultural, comuna Poiana
Expert tehnic cooptat pentru licitații de drumuri
Servicii de dirigentie de santier
Servicii de dirigentie de santier
Contract de servicii Asistență tehnică - Dirigenție de șantier pentru obiectivul de investiții ”Reabilitarea, refuncționalizarea și revitalizarea Conacului Mocioni din Foeni, județul Timiș” Acronim Rever-Mocioni, cod CALL03-1
Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Serviciu de supraveghere tehnică a lucrărilor de construcţii prin diriginţi de şantier pentru obiectivul de investiţii „ Reabilitare corp clădire A inclusiv reamenajări exterioare, din strada Lucian Blaga, nr. 76” din cadrul proiectului „Investiţii pentru îmbunătăţirea calităţii vieţii în Municipiul Sebeş” - cod SMIS 123192
Servicii de dirigentie de santier
Servicii de supervizare a proiectului prin diriginte de șantier pentru obiectivul ,,Reabilitarea și modernizarea Casei de Cultură ,,Alexandru Grozuța”, transformarea acesteia în Centru Cultural multifuncțional”, cod SMIS 123144
Servicii de dirigentie de santier reabilitare cladiri publice
Serviciu de supraveghere tehnica a lucrarilor de constructii prin diriginti de santier pentru obiectivul de investitii " Construire Cladire Liceu Tehnologic Sebes"
Contract servicii dirigentie santier categoria A Scoala Singidava
SERVICII DE SUPERVIZARE A EXECUȚIEI LUCRĂRILOR RESTAURARE,CONSERVARE ȘI CONSOLIDARE CETATEA ORĂȘTIE
Servicii de dirigentie de santier pt. lucrari de infrastr. rutiera, retele el. și retele telecom.
Dirigetoe de santier pt. obiectivul - MODERNIZARE STRAZI (Luncii-Martinie si Primaverii- Dobra)”
Servicii de dirigentie de santier pentru obiectivul de investitii - REABILITARE SALA DE SPORT
Servicii de dirigenție de şantier pentru realizarea obiectivului „CREȘTEREA EFICIENȚEI ENERGETICE A CLĂDIRILOR REZIDENȚIALE DIN MUNICIPIUL ALBA IULIA- LOT 1 - BLOC M1- M6B, BLOC M7A- M12, BLOC 35, BLOC 62, BLOC CH1”- cod SMIS 2014+:119280 finanțat prin PROGRAMUL OPERAȚIONAL REGIONAL 2014-2020
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21835691
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: URSU CORNEL CIPRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
473.628 RON
Profit net
152.831 RON
Capitaluri proprii
546.263 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 552.031 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 152.650 RON | 148.365 RON | 177.829 RON | 197.353 RON | 105.754 RON | 23.200 RON | 30.920 RON | 27.400 RON | 10.604 RON | 53.848 RON | 276.025 RON | 293.719 RON | 471.398 RON | 489.099 RON | 944.158 RON | 446.147 RON | 473.628 RON |
| Profit net | 11.641 RON | 25.321 RON | 17.908 RON | 22.284 RON | 934 RON | -19.406 RON | -6.344 RON | 591 RON | -30.604 RON | -374 RON | 92.506 RON |
Comparație cu 184 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 17.890 RON |
| 8.515 RON |
| 11.119 RON |
| 227.457 RON |
| 9.876 RON |
| 152.831 RON |
| Total active | 117.004 RON | 123.420 RON | 71.837 RON | 100.570 RON | 108.115 RON | 98.300 RON | 104.776 RON | 105.368 RON | 114.773 RON | 149.622 RON | 624.261 RON | 645.180 RON | 652.069 RON | 590.763 RON | 774.203 RON | 583.111 RON | 579.893 RON |
|---|
| Active imobilizate | 67.551 RON | 37.775 RON | 729 RON | 729 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 488.099 RON | 441.620 RON | 316.146 RON | 190.672 RON | 78.995 RON | 33.184 RON | — |
|---|
| Active circulante | 49.453 RON | 85.645 RON | 71.108 RON | 99.841 RON | 108.115 RON | 98.300 RON | 104.776 RON | 105.368 RON | 114.773 RON | 149.622 RON | 136.162 RON | 203.560 RON | 335.923 RON | 400.091 RON | 695.208 RON | 549.927 RON | 579.893 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 17.157 RON | 42.478 RON | 59.309 RON | 81.593 RON | 82.526 RON | 63.121 RON | 56.776 RON | 57.368 RON | 26.773 RON | 26.390 RON | 118.578 RON | 136.468 RON | 144.982 RON | 156.101 RON | 383.558 RON | 393.433 RON | 546.263 RON |
|---|
| Datorii totale | 103.902 RON | 83.173 RON | 12.528 RON | 18.977 RON | 25.589 RON | 35.179 RON | 48.000 RON | 48.000 RON | 88.000 RON | 123.232 RON | 505.683 RON | 508.712 RON | 507.087 RON | 434.662 RON | 390.645 RON | 189.678 RON | 33.630 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|