Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 iul. 2017 și 27 dec. 2023.
Amenajarea și montarea perete de escalada
Lucrări de reparații la înălțime II
Lucrari de reparatii la inaltime
Reparatii acoperis
Reparare de acoperisuri
Reparare de acoperisuri
Achizitie - Montare glaf din tinichea
Renovare acoperi? biserica
renovare
Reparatii acoperis la capela mortuara
Montarea tiglelor
Achizitie - Izolare acoperis atelier
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21852650
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
522.804 RON
Profit net
-224.494 RON
Capitaluri proprii
-59.316 RON
Număr mediu salariați
9
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.139.310 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.390 RON | 21.029 RON | 26.319 RON | 122.269 RON | 91.698 RON | 193.762 RON | 97.457 RON | 223.266 RON | 252.100 RON | 316.337 RON | 481.376 RON | 479.470 RON | 785.577 RON | 767.872 RON | 1.589.657 RON | 1.515.519 RON | 522.804 RON |
| Profit net | -11.510 RON | -7.056 RON | -17.273 RON | 24.824 RON | -8.594 RON | 47.103 RON | 7.794 RON | 29.926 RON | 34.650 RON | -39.614 RON | -14.904 RON |
Comparație cu 399 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 24.776 RON |
| 221.619 RON |
| -169.600 RON |
| 599.454 RON |
| 161.940 RON |
| -224.494 RON |
| Total active | 6.639 RON | 11.409 RON | 6.520 RON | 10.352 RON | 16.348 RON | 59.533 RON | 32.114 RON | 50.709 RON | 97.020 RON | 67.468 RON | 142.908 RON | 174.812 RON | 395.573 RON | 410.768 RON | 680.701 RON | 412.295 RON | 131.799 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 18.943 RON | 16.726 RON | 13.234 RON | 7.009 RON | 5.076 RON | 4.402 RON |
|---|
| Active circulante | 6.639 RON | 11.409 RON | 6.520 RON | 10.352 RON | 16.348 RON | 59.533 RON | 32.114 RON | 50.709 RON | 97.020 RON | 67.468 RON | 142.908 RON | 155.869 RON | 378.847 RON | 397.534 RON | 673.692 RON | 407.219 RON | 127.397 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -22.263 RON | -29.319 RON | -46.592 RON | -21.768 RON | -30.362 RON | 16.740 RON | 24.534 RON | 38.919 RON | 73.569 RON | 33.955 RON | 19.051 RON | 43.827 RON | 265.446 RON | 95.846 RON | 601.340 RON | 165.178 RON | -59.316 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.902 RON | 40.728 RON | 53.112 RON | 32.120 RON | 46.710 RON | 42.793 RON | 7.740 RON | 11.790 RON | 23.451 RON | 33.513 RON | 123.857 RON | 130.985 RON | 130.127 RON | 314.922 RON | 79.361 RON | 247.117 RON | 191.115 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 4 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 | 5 | 6 | 7 | 7 | 8 | 10 | 10 | 9 | 9 |
|---|